Лікарняні сміхоноси у Центрі молоді

Група небайдужих людей, які зібралися разом для надання соціально-психологічна підтримка дітей та їх батьків, якіLNubtYf3Ka4

перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні.

А також ми працюємо в реабілітаційних центрах з дітьми з особливими потребами.

Лікарняні клоуни допомагають дітям адаптуватися на території лікарні і в їх подальшої реабілітації, відвідують дітей в палатах, проводять з ними час, відволікають від неприємних і хворобливих процедур.

Волонтерська група лікарняних клоунів в м Запоріжжя заснована в січні 2015 роки після пройденого тренінгу по арт-волонтерства і лікарняної клоунаді.

Тренінг проводили і ділилися своєю майстерністю лікарняні клоуни з м.Рівне та м Київ: Артем Алексєєв, Георгій Пригунов, Корній Демидюк і Тарас Обоіст.

9p_EfEizDyo

9 квітня в Центрі молодь відбулася зустріч волонтерів громадської організації «Сміхоноси», в програмі було багато нового і цікавого:  ігри для дітей, імпровізація і командні ігри і звичайно ж, тілесно-орієнтовані ігри для внутрішнього розвитку особистості.

Час як завжди промчав швидко, усі учасники отримали масу нових емоцій, знань і навичок, для себе особисто і для роботи з дітьми зі стаціонарних лікарень та інших медичних закладів.

Слідкуйте за їх новинами: https://vk.com/smehonosy.