Зміни власноруч. Громадські активісти поділилися досвідом соціальних проєктів

Традиційно, четвер, 24 вересня, провели панельну дискусію.  Цього разу присвятили її іншому не менш важливому для громадськості питанню – чи реально створювати зміни у своєму середовищі власними руками. Ло заходу «Соціальні ініціативи. Презентація громадських організацій» долучилися найактивніші діячі Запоріжжя, які розповіли і надихнули аудиторію на майбутні зрушення!

Основні питання, з яких почалася розмова, це:

— Що таке НУО?

— Чому люди повинні об’єднуватися навколо спільних інтересів?

— Яким чином створити спільноту, яка буде займатися спільнотою?

Місця запрошених експертів посіли Яна Бобіно, проєктна менеджерка «Форум лідерів думок», екс-керуюча Edison space coworking, ініціаторка акції #громадянинпес та активістка, Костянтин Андреєв, представник фонду Гендер Зед, Ілля Бовсуновський, фахівець з комунікацій та залучення ресурсів осередку БУР Запоріжжя, засновник проєкту «Соціальна доставка у Запоріжжі та Мелітополі», Ганна Дворна, виконавча директорка ГО «Спільно HUB».

На події вони виявили слабкі сторони деяких ініціатив, серед яких низька вага голосу представників громади, а також важкість у пошуку ресурсів для втілення проєктів. Експерти відмітили, що поряд із цим існують системні чинники, що вповільнюють або гальмують розвиток і діяльність громадських організацій:  інституційні (низька інституційна спроможність громадських об’єднань);  законодавчі (недосконале законодавство, що регламентує діяльність громадських організацій); комунікативні (проблеми партнерства між громадськими об’єднаннями та владою, між самими НУО). Вони наголосили, що перш ніж готувати план дій, важливо визначитися з ауиторією, яка отримає найбільше профіту від вашого проєкту.

Проте, вони проявили свою відкритість для форсування свіжих ідей задля покращення ситуації у суспільстві.  Також і ми неодноразово наголошуємо, що можемо надати необхідну технічну базу для втілення вашої ідеї, бо ж сповідуємо ті самі цінності – поліпшення якості життя кожного.

Надихнулися і вперед до звершень!

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_0048 IMG_0087 IMG_0160 IMG_0206 IMG_9754 IMG_9896 IMG_0105 IMG_9946