Завітали на круглий стіл з представниками нацполіції та обласної влади

7 червня у Запорізькій обласній раді відбувся круглий стіл на тему проведення спільних заходів, спрямованих на вступ патріотично налаштованої молоді до лав Національної поліції України. Його відвідали представники вищих навчальних закладів міста, молодіжних організацій, центру патріотичного виховання та Запорізького обласного центру молоді.

В рамках профорієнтаційних заходів, які здійснює Поліція Запорізької області, ми приєдналися до обговорень щодо спільних заходів з інформування про роботу правоохоронних органів, вступу на службу та успішного проходження полійцейської комісії, а також закладів, які пропонують спеціалізовану освіту для підготовки професіоналів. Зокрема, Голова управління Національної поліції в Запорізькій області зауважив, що робота в цьому органі дозволяє отримати фахову освіту у специфічних вищих навчальних закладах України. Також, він зауважив, що рівень мотивації молоді є дуже високим, чому сприяє і відкритість органів перед громадськістю.
 
За підсумками зустрічі, начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП Олексій Мамчій запроновував цієї осені провести день відкритих дверей у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ для молоді Запорізької області, та зібрати групи охочих на екскурсію відділами Національної поліції і практичного ознайомлення з їхньою щоденною роботою.
 
В свою чергу, Егор Семенков, перший заступник голови ЗОР, зазначив, що реальні зміни починаються з дій кожного громадянина та відповідальності перед собою, і вступ молоді до лав Нацполіції – реальний шанс подолати всі стереотипи про кар’єру у правоохоронних органах та почати зміни з себе.
 
Слідкуйте за новинами!

IMG_7592 IMG_7594 IMG_7595 IMG_7596 IMG_7593