Запустили нову платформу для взаємодії у сфері ІТ

25 травня у адміністративному корпусі Стадіону «Славутич-Арена» відбулася зустріч спільноти інформаційно-комунікаційних технологій Запорізького регіону Green MeetUP!, до якої мали змогу долучитися всі бажаючі жителі та гості міста. Організаторами події виступив Запорізький обласний центр молоді та ICT Cluster Zaporizhzhia, за підтримки UKRSIBBANK та Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Вагома частка стартапів у світовому бізнесі припадає саме на цю сферу. Для реалізації проекту від ідеї до готового продукту проходить непростий шлях, на якому без надійної та вмілої команди не обійтися. Але де знайти своїх однодумців? У нашому регіоні репрезентація потужностей сфери IT та поповнення складу людей, залучених до неї, зачасту відбувається завдяки нетворкінгам. Такий формат, як правило, залучає досить вузькі кола людей із досвідом, а формат meetup-у, в свою чергу, сприяв участі якомога більшої кількості нових закцікавлених облич.

Протягом 5 годин заходу діяли: ярмарок вакансій у сфері, представлений 15 потужними командами, серед яких SoftServe, IMT, Computools, Results, DevIT, Mates Marketing, Powercode, Incode Group, Kozak Group, BMuse, Redwerk, CubeX, openGeeksLab, K2 , Roll’n’Code, 3 навчальних потоки, які за тематикою підходили як для людей, які вже набувають навички роботи в ІТ та бажають вдосконалюватися, так і тих, хто шукає можливості увійти у цю галузь і зробити себе якомога привабливішим кандидатом на омріяну посаду, а також презентації компаній.

Так, у технічно спрямованій освітній частині Анастасією Міщенко (ІМТ) була розкрита тема краудмаркетингу, Марія Швець (SoftServe) розповіла про управління проектами в умовах невизначеності, а про штучний інтелект та як він вплине на майбутнє багатьох індустрій розповів Євген Дьяченко (Vimeo). Нетехнічні спічі відкрили для учасниів події лайфхаки з пошуку роботи в ІТ, якими поділилася Марія Шпиньова (Incode Group) та з підготовки і успішного робочого інтерв’ю, які на всі стадії проведення розклав Євген Мазуркевич (openGeeksLab).

Не обійшлося і без подарунків – партнери заходу UKRSIBBANK та Запорізький обласний центр молоді розігрували серед відвідувачів корисні призи, як і ряд представлених на ярмарку компаній, які не стільки перевіряли гарну вдачу учасників, скільки швидкість мислення та творчий підхід у вирішенні різноманітних головоломок.

IMG_3683 IMG_9197 IMG_9209

IMG_8653 IMG_8604 IMG_8708 IMG_8927 IMG_9183 IMG_8842 IMG_8470 IMG_8452 IMG_8405 IMG_9188 IMG_9062 IMG_8797