Запорізький обласний молодіжний центр бере курс на сучасність

Запорізький обласний молодіжний центр бере курс на сучасність

Найближчим часом планується перетворення комунальної установи «Запорізький обласний молодіжний центр» ЗОР у постійно діючий молодіжний центр. Про це повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова під час засідання обласної студентської ради. Заклад поєднає низку підрозділів, а саме: методичний центр, який спрямовуватиме молодіжну роботу, здійснюватиме постійну діяльність із розвитку молодіжних центрів та молодіжної політики в об’єднаних територіальних громадах та районах; культурно – дозвільний центр з потужним концертним залом із розміщенням до 500 людей; постійно діючий кампус із можливістю розміщення до 20 людей для проведення обласних, всеукраїнських та міжнародних заходів; тренінговий центр, на базі якого проводитиметься постійна робота з молоддю щодо працевлаштування та професійного становлення.

Крім цього, біля молодіжного центру планується створення архітектурного ансамблю «Урбан парк», а також публічного простору у форматі «Open space».

Також, починаючи з липня 2017 року, на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» проводитиметься конкурс проектів для підтримки молодіжних ініціатив, на який запрошують усіх, хто має ідеї та бажання до перетворень.

Орієнтований строк реалізації перетворень і створення нових можливостей для розвитку молоді — 1рік 8 місяців.

http://www.zoda.gov.ua/news/35846/zaporizkiy-oblasniy..tcbeqsqjegM