Запорізький обласний центрмолоді долучився до «патріотичної весни»!

25 квітня на території історико-культурного комплексу “700-літній Запорозький Дуб” за ініціативи благодійного фонду “Лебедія”, за сприяння народного депутата Ігоря Артюшенка, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, обласного методичного центру культури і мистецтва відбулась культурно-мистецька акція “Патріотична весна”.
Під час акції була проведена виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва творчого об’єднання “Самоцвіти Запоріжжя”, творчого об’єднання майстрів української народної вишивки «Цвіт калини» та волонтерів благодійних організацій.
Захід розпочався концертом творчих колективів міста та національно-культурних товариств, серед яких: народний ансамбль запорізької міліції “Пернач”, народні ансамблі “Бунчук” і “Гармонія” палацу культури “Титан”, представники спілки вірмен та татарського товариства “Алтин Ай”, вокальний дует “Віва” Запорізького національного технічного університету, відома запорізька співачка Любов Камінська та інші.
В рамках заходу відбувся конкурс караоке та чемпіонат з виготовлення вареників, у якому взяли участь команди волонтерів, військових та журналістів.
Також було організовано патріотичний ярмарок та флеш-моб «Намалюй прапор України».
Усі виручені кошти організатори планують використати для допомоги українським військовослужбовцям.Гарний настрій, чудові виступи патріотичних народних колективів, конкурс з ліпки вареників, куштування солдатського борщу, благодійний ярмарок, флеш-моб «Намалюй прапор України» та ще багато приємних несподіванок чекали на всіх учасників заходу!