Запорізька молодь вивчала формулу успіху.

20 та 21 травня 2016 року у Запоріжжі проходив обласний молодіжний форум «Формула успіху молоді Запорізького краю», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА та комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради.

Участь у заході взяли представники студентської, учнівської, трудової молоді та громадських організацій Запорізької області.
Впродовж двох днів на території санаторію- профілакторію «Дніпроспецсталь», що знаходиться на острові Хортиця. Тренінги для учасників проводили професіонали своєї справи, представники Громадської Організації «Спілка ініціативної молоді»(СІМ):

  •   Анна Роговченко — Тренінг «Проектний менеджмент:
    «Як провести класний проект? Розробка, цільові групи, актуальність».  Мета: розглянути соціальні проекти студентської молоді, обговорення напрямку взаємодії органів влади з молодіжним активом. Розроблення та актуальність нових проектів та пошук нових охочих.
  • Артем Мосійчук — Тренінг» Можливості до співпраці між молодіжними ГО. Підтримка донорських організацій». Мета: сформування та розвиток у молоді знання про донорські організації. Надання обширної та вагомої інформації про заходи, які підтримують донорські організації.
  •  Антон Сорокун — «Проектний менеджмент: «Фандрейзинг – або як узяти ресурси для проектів з повітря?». Мета: розвиток творчого мислення молоді, самопрезентація, постановка діалогу з молоддю, щодо подальшого застосування їх навичок у житті.

Молодь спілкувалася, навчалася, створювала нові проекти та відпочивала. Подібні заходи створюють міцну платформу для застосування та реалізації планів та проектів у житті. З такою молоддю реалізовувати молодіжну політику Запорізької області приємно, цікаво, а головне-результативно.