Запорізька молодь ЗА здоровий спосіб життя!

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 16 травня у Запорізькому обласному центрі молоді було проведено фінал обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя з символічною назвою «Обери життя», організатором якого виступило товариство «Червоного хреста» та Центр обласного патріотичного виховання молоді.

Цей рік для конкурсу винятковий, бо він припав на 100 річницю Червого хреста, а сама його історія розпочалася ще у 2002 році. Цього року фіналістами стало 5 команд з міста та області нашого регіону. Вони доводили свою першість виконуючи завдання з надання першої медичної допомоги, інтелектуальні задачі, збирали букети лікарських рослин, створювали плакати та фото на тему здорового способу життя та брали участь у капітанській вікторині.

Привітати учасників завітали Владислав Марченко, заступник голови обласної ради, та депутат обласної ради Ярослав Криль. І ми разом з ними оцінили рівень підготовки молоді до непередбачуваних загроз життю оточуючих, переконалися у їхній силі волі перед згубними спокусами та побачили високий рівень командної підготовки.

Ніхто з фіналістів не лишився без подарунків – учасникам презентували набори солодощів, канцелярські набори та настільні ігри. Всі члени жюрі зазначили, що переможці у цьому конкурсі є лише фактичними – насправді ж, перемога стосується кожного, хто обрав для себе стежку спорту та самовдосконалення як фізичного, так і психологічного здоров’я.

Тепер ми впевнені у тому, що наша молодь за здоровий спосіб життя та готова мотивувати на це своїх однолітків!

IMG_4082 IMG_4107 IMG_4110 IMG_4132 IMG_4139 IMG_4160 IMG_4164 IMG_4167 IMG_4179 IMG_4215 IMG_4224