Запорізька Ліга Сміху у Центрі молоді

Цієї весни з’явилася Запорізька Ліга Сміху, у фестивалі візьмуть участь 16 команд з Києва, Одеси, Херсона, Дрогобича, Скадовська, Дніпра, Харкова, Полтави, Черкас, Мелітополя, Кривого Рогу та п’ять команд із Запоріжжя.

Впродовж березня-квітня у Запорізькому обласному центрі молоді проходила редактура виступів команд. Вже сьогодні, 10 квітня, у Палаці культури «Дніпроспецсталь» відбудеться перша гра сезону.

«Ліга сміху» — щорічний гумористичний фестиваль гумору, який проводить на території України «Студія Квартал-95» за підтримки каналу «1+1».Проект складається з відбіркових турів та п’яти етапів, що провадять згідно із графіком, який зазначено на офіційному сайті проекту, а саме:

  • відбірковий фестиваль
  • 1/8 фіналу
  • 1/4 фіналу
  • 1/2 фіналу
  • фінал

У рамках відбіркових турів Організатор проекту відбирає команди-конкурсантів, що допускаються до участі у фестивалі та телевізійної зйомки проекту. На відбірковому фестивалі журі обирає 12 команд-учасників із числа Команд-конкурсантів, допущених до участі у фестивалі, для подальшої участі в Проекті згідно із графіком проекту та зйомок телевізійної версії проекту.

До кожної команди-учасника закріплюється тренер зі складу журі. Один член журі може бути одночасно тренером не більше двох команд-учасників. Член журі стає тренером команди-конкурсанта в разі виявлення зацікавлення таким членом журі під час проведення Фестивалю в подальшій роботі з командою-конкурсантом як Командою-учасником протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. У разі зацікавленості конкретною Командою-конкурсантом на фестивалі одразу декількома потенційними тренерами, команда-конкурсант отримує право вибору тренера, з яким вона співпрацюватиме як команда-учасник протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту.