Ювілейний «Зорепад» виявив нові таланти

Гала-концертом завершився обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад», який відбувся в  Палаці культури «Дніпроспецсталь». З 1991 року завдяки підтримці облдержадміністрації та  обласної ради мистецький захід збирає обдаровану молодь з усіх куточків Запорізького краю. Учасників заходу привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Цього року проведено ювілейний — ХХV «Зорепад» КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки  Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

За роки свого існування «Зорепад» прийняв на відбіркових турах кілька десятків тисяч молодих виконавців. Не меншою  популярністю фестиваль користувався серед молодих співаків, танцюристів, акторів, артистів циркового та оригінального жанрів і цього року.  Впродовж жовтня 2016 року проведено відбіркові та фінальні тури у  містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Токмак, Василівка.

Творчі виступи учасників  оцінювало журі, у складі якого були представники Запорізької обласної асоціації естрадного мистецтва України, сучасні виконавці та співаки, викладачі вузів області, лауреати міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, режисери тощо.

У фінал вийшли 54 представники з різних територій області, з яких було відібрано 24 учасників гала-концерту, які, на думку журі, представили найяскравіші виступи, розкрили свій талант, продемонстрували вміння триматися на сцені, створили гармонійний артистичний номер.

Гран-прі фестивалю отримали вихованці циркової студії «Летюча миша» Фелікс Соромотін та Михайло Книш, які вразили всіх цікавим виступом  «Еквілібр на вільному дроті».

Відзначені дипломами та кубками лауреати фестивалю у традиційних номінаціях:  цирковий і оригінальний жанр, сучасна хореографія, сучасна пісня, інструментальна музика, розмовний жанр, авторська пісня.

У концертній програмі також взяли участь солісти гурту «Хорта» Юрій Юрченко та Юлія Куценко,  студії «Art-Style» Антон Якубовский (фіналіст телевізійного проекту «Голос країни») та Герман Романченко (фіналіст всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Червона рута»), переможець міжнародного телевізійного конкурсу артистів естради, володар 1-ї премії «Зорепад-2002» Дмитро Іванов.

 Ловіть чудовий фотозвіт з гала-концерту ZOREPAD★2016 — https://vk.com/album-128346325_237544953 від наших талановитих фотографів:
Сергей Шашлыков
Анастасия Зуб
Анна Кобец
Катя Тимченко
Сережа Личкатый
Дякуємо вам за такі яскраві спогади!

#zapocm #zocm #зоцм #молодь #активність #розвиток #развитие #молодежь #Запоріжжя #Україна #центрмолоді #творчість #фестиваль #звездопад #творчество #можливості #возможности #зіркова_осінь #zorepad2016 #зорепад2016 #зорепад #zapocm #ocm #звездопад2016