Ярмарок ІТ-вакансій у Центрі молоді

16 вересня у Запорізькому обласному центрі молоді було відкрито платформу для знайомства молодих та багатообіцячих ІТ-команд з потенційними здібними працівниками! Ярмарок вакансій Digital Job відбувся завдяки співпраці ICT CLuster Zaporizhzhya та ЗОЦМ, за підтримки Обласної державної адміністріції та Обласної ради.

Доки великі зали будівлі були зайняті стендами численних компаній (а їх було більше 15), у невеликих аудиторіях збиралися слухачі на технічні та нетехнічні лекції з галузі. Так, у серії доповідей для-тих-хто-в-темі, про машинне навчання і різні підходи до його вивчення розповідала Аліса Гайдук, існування блокчейну зрозумілою мовою пояснював Сергій Шендреков, а Олександр Лєбєдєв виступив зі спітчем на тему «Масштабовані сервери на базі мікросервісів». Допомагали побудувати умовну карту саморозвитку лектори Олег Кучма та Анастасія Міщенко, які розповідали відповідно про те, як стати SMM-спеціалістом та вирости до інтернет-маркетолога і про навички, якими повинен володіти кожний поважаючий свою справу айтішник. У перервах між заходами всі бажаючі могли релакснути у лаундж-зоні, обговорюючи плани на майбутнє, або там же пройти співбесіду у обраного роботодавця. Закінчився захід повчальною бізнес грою з іронічною назвою «Стартап на колінці», метою якої була імітація роботи малих та великих ІТ-компаній, а також ролей у цьому бізнесі вцілому.

Ярмарок зібрав у стінах Центру молоді близько 200 осіб. Ми вважаємо це чудовим стартом для зростання та розвитку сфери інформаційних технологій у нашому регіоні! Наші сподівання на майбутнє висловила директор ЗОЦМ Інна Скороходова:

Штучний інтелект, доповнена реальність, машинне навчання, блокчейн — це далеко не всі теми, які вже сьогодні активно розвиваються запорізьким ІТ сектором, і які сьогодні обговорили на нашому заході. Проте технології — це не сам успіх, це лише ключ до нього, тому сподіваємося, що в подальшому до наших спільних із ICT Cluster івентів будуть долучатися представники інших галузей для створення абсолютно нових запорізьких проектів.