Як відгремів цьогорічний День молоді

Запорізький обласний центр молоді на виїзді: цього року ми зібрали найініціативнішу запорізьку молодь та завітали до сонячного Бердянську, аби грандіозно відсвяткувати наше головне свято року – День молоді!

Протягом трьох днів 60 найактивніших представників студентського і трудового колективів віком до 35 років брали участь у спортивних і творчих заходах на узбережжі Азовського моря.

Так, під час першого дня святкувань учасники задали атмосферу всім подальшим дням – не дивлячись на тривалу дорогу та пекуче сонце, молодь енергійно проявила себе у спортивних естафетах та єпічній водяній битві, з якої, будьте певні, ніхто не вийшов сухим! Ввечері всі бажаючі могли залишитися на кіноперегляд, який відбувся на пляжі під зоряним небом, а після – там же запалити на дискотеці, всупереч рясному дощу.

Другий день був не менш насиченим! Зранку молодь вирушила до аквапарку «Мис Доброї надії», де вдоволь розважилася на атракціонах та відновила сили перед тим, як приєднатися до святкової концертної програми міста. Розпочалася вона з байкерського заїзду, виступу молодих талантів і Запорізьких козаків, та урочистого нагородження активної і талановитої молоді грамотами Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації, а також Управління та міського голови м. Бердянська. Наші студенти не залишилися без нагород! За ініціативність, громадську позицію, активну участь у впровадженні ідей розвитку молодіжної політики в Запорізькій області та з нагоди відзначення Дня молоді Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА були нагороджені Сергій Ващенко, Василь Душний, Анастасія Демченко, Лідія Тарабанович та Анастасія Нестерова. Від Запорізької обласної ради почесні грамоти отримав колектив громадського формування з охорони громадського правопорядку «Молодіжний спецпідрозділ «ЩИТ», а саме Едуард Бойко, Віталій Гончаренко та Іван Наливайко. Подякою голови ЗОР була відзначена Тетяна Баранова.

Не можемо не привітати з нагородженням від голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Власенко та Ернеста Муртазієва, а також колектив первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Запорізького національного технічного університету і студентську раду Бердянського державного педагогічного університету. Дякуємо за надану підтримку молодіжному руху регіону!

Аби зробити це свято незабутнім та порадувати гостинних жителів міста, ЗОЦМ, спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту, запросили до участі в урочистостях резидентів Запорізької Ліги сміху – команду «Разбойники», яку вже полюбила наша публіка, а також зірок серіалу «Пацики» на ICTV, членів команди «Заинька» Віталія Гончаренко та Віктора Іваницького. Варто відмітити, що містяни радо зустріли гостей не менш насиченою програмою! Так, учасники Дня молоді взяли участь у битві фарбами холі, відвідали незліченну кількість фотозон, ярмарок з витворами місцевих майстринь, яскраве фаєр-шоу та запальну дискотеку.

Третій день для учасників став рефлексуючим – вони ділилися своїми враженнями від насиченого вікенду, та, на хвилі натхнення від проведених разом днів та щоденної взаємодії, обговорювали питання, пов’язані з організацією майбутніх спільних проектів.

Дякуємо всім за неповторну атмосферу свята! Тримаємо зв’язок і до зустрічі :)