«Як сподобатися роботодавцю» або як стартував проект «Діалоги»!

У субботу, 10 лютого, у Запорізькому обласному центрі молоді відбулася лекція на тему «Як отримати роботу мрії, якщо тобі тільки 20?», перший такого роду захід у нашому лекторії під назвою «Діалоги». Щомісяця (або ж частіше) ми будемо запрошувати до нього цікавих особистостей, чий професійний досвід може стати в нагоді для молоді.

Спікером виступила Свєта Левченко – активна та натхненна дівчина, яка минулого року стажувалася у одній з найбільших компаній світу – Google – за програмою Google Business Intern 2017 і тільки-но закінчила навчання в університеті! Перша частина заходу була присвячена секретам успішного працевлаштування, зокрема, вона розповідала про тонкощі, у які вам необхідно буде вдаватися, якщо ви вже обрали компанію своєї мрії і вагаєтеся, чи подаватися туди, поділилася сервісами для створення професійного резюме, розповіла про свій трудовий досвід, та зауважила, що не варто чекати свого повноліття – працювати на своє CV (резюме) варто починати ще у школі, завдяки участі у різноманітних конкурсах, тренінгах та воркшопах. Під час другої частини лекторка поділилася досвідом свого перебування на посаді інтерна у Google, розповіла про фішки компанії, які зможуть допомогти учасникам заходу туди потрапити ;)

Презентацію лекторки з корисними посиланнями скоро можна буде побачити у публікаціях під заходом на фейсбуці. Від нас: дякуємо за цінні знання! В пошуку нових цікавих спікерів – ми готові до співпраці :)

IMG_1674 IMG_1675 IMG_1673 IMG_1672