Як сцена ЗОЦМ перетворилася на офіс на двох

4 та 19 грудня у Запорізькому обласному центрі молоді відбулися прем’єрні вистави «Офісу на двох» – ліричної комедії, яка вразила глядачів своєю щирістю та розвінчуванням всім знайомих життєвих проблем.

Режисером вистави, а також виконавцем однієї з ролей, виступив Генадій Широченко, керівник театру «Perfomance». У виставі  зіграли як вже відомі актори, такі як Надія Стадніченко та Віктор Гончаров, так і талановита молодь — студент четвертого курсу кафедри акторської майстерності ЗНУ Юрій Тітов, акторка Катерина Губіна та юна дебютантка Катерина Галустян.

У центрі сюжету вистави, поставленої за сюжетом п’єси «Машиністи» сучасного американського драматурга Мюррея Шизгала, два співробітники офісу, які все життя працюють поруч один з одним та до останнього подиху життя не знаходять рецепт особистого щастя.

На початку вистави глядачі спостерігали за Полом Кеннінгемом та Сильвією Пейтон – двома молодими життєрадісними людьми, а в кінці вже за ними у похилому віці, через десятки років, коли вони усвідомлюють, що витратили своє життя виключно на роботу.

Генадій Широченко цією виставою спробував нагадати глядачам про вічну життєву проблему: як метушня робить людей не здатними на кардинальні зміни у своєму житті та чому у нас іноді виникає відчуття, що воно проходить повз нас. Монотонний ритм життя герої відбивають на старих та громіздких друкарських машинках і цей звук допоміг створити емоційну складову вистави і зробити її відчутнішою для глядача.

Окрім сюжету і талановитого акторського складу, вистава вразила присутніх музичним супроводом: піснями легендарних The Beatles у виконанні кавер-групи «ЮА» та її соліста Юлія Гаврилова.

За світлини події дякуємо нашим інформаційним партнерам з порталу Актуально.

 

DSCN7253 DSCN7269 DSCN7219 DSCN7350 DSCN7284 DSCN7300 DSCN7298