Як минула перша офлайн-подія до Дня молоді

Центр молоді не міг оминути традиційний Всеукраїнський день молоді навіть попри карантин. Минулого року ми поїхали на узбережжя Азовського моря, аби повчитися державотворчим процесам на практиці. Проте цьогоріч такі масштабні заходи ми були не в змозі провести, як і не були певні щодо того, чи можемо ми проводити офлайн заходи. На щастя, 26 червня, із послабленням карантинних обмежень, нам вдалося організувати майданчик для зустрічі поруч із ЗОЦМ вперше за стільки часу!

Саме там під відкритим небом ми влаштували міні-кінозал, з комфортними пуфами та проєктором. До перегляду документальної стрічки «Українські шерифи» (2015) могли долучилися всі бажаючі, за умови наявності маски та збереження дистанції.

Сюжет фільму розгортається у селі Стара Збур’ївка, що у Херсонській області, два жителі якого беруть на себе відповідальність за добробут та безпеку рідної громади. Цей фільм отримав відзнаку на Амстердамському фестивалі документальних фільмів IDFA, де експерти відмітили його гумор та універсальне зображення життя маленьких містечок та сіл.

Після перегляду стрічки учасники почали жваві обговорення з приводу зображених подій і ділилися власними враженнями про героїв, а також тим, наскільки натхненним для них виявився приклад небайдужості цих чоловіків. Модератором дискусії став Костя Чернишов. 

Подія відбулася за сприяння Кіноклубів Docudays UA та запорізької ГО «Сultprojector». 

Мийте руки та не хворійте! Сподіваємось на наступну зустріч у найближчий час :)

IMG_9540 IMG_9528 IMG_9512 IMG_9504 IMG_9501 IMG_9499 IMG_9479