Як і чому БУР завітав до Центру молоді

Цієї зими Запорізький обласний центр молоді заручився підтримкою всеукраїнської волонтерської організації «Будуємо Україну Разом». Свої сили разом з представниками руху об’єднали навколо ідеї створення першого у Запорізькій області проекту Zaporizhzhia Volunteer Hub – унікального простору для співпраці між волонтерами з усієї України.

Центр молоді лише нещодавно став на вірний шлях розбудови і посилення волонтерських рухів Запорізького краю. І не дивно – протягом численних заходів кількість залучених осіб, які безкорисливо бажали долучитися до проведення певного заходу зросла до кількох сотень. Переважно завжди це були нові люди, студенти та школярі, для яких таке соціально активне дозвілля стало надихаючим. Тож, аби завжди був зв’язок з такими благодійниками, з’явилася ідея створення Zaporizhzhia Volunteer Hub. Cаме такий майданчик сприятиме в подальшому швидкому та якісному росту волонтерів та посиленню партнерських громадських організацій шляхом допомоги їм у роботі з ними.

Приміщення на третьому поверсі потребувало ремонту та осучаснення, бо цільовою аудиторією цієї ініціативи буде саме молодь. Власними силами таку колосальну роботу зробити було майже неможливо і тут на допомогу прийшов «БУР» та десяток здібних рук, які допомогли пофарбувати стіни, вичистити дерев’яну підлогу, полагодити зламані шафки та навести лад. Після насичених робочих днів спочатку наприкінці грудня 27 і 28, а додатково ще й 18 та 19 січня, так звані «бурчики» атмосферно відпочили за теплими розмовами та піснями під гітару у новоствореному хабі.

Тож, вже незабаром плануємо відкриття простору! Слідкуйте за подальшими новинами ОЦМ :)
IMG_9890IMG_9865IMG_9840

 

 

IMG_9778 IMG_9780

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9830 IMG_9858

IMG_9885 IMG_9888 IMG_9874