Як Центр молоді перетворився на «Майстерню краси»

Міжнародний день жіноцтва не пройшов без подій і у Запорізькому обласному центрі молоді! 5 та 7 березня ми влаштували для всіх бажаючих майстер-класи та заняття танцями, аби прекрасна половина людства відчувала себе на всі 100% до прийдешнього свята.

Як це нам вдалося – залишаємо на розсуд наших 46-ти учасниць, більшість з яких відвідала всі наші заходи. Зокрема, 5 березня був проведений майстер-клас з позування. Навчала цій тонкій справі Юлія Бодня – професійна фотографиня, як і будь-яка дівчина розуміюча як складно розслабитися перед фотографом та, приймаючи необхідну позу, виглядати невимушено і не переживати про те, що камера побачить наші недоліки. Друге заняття було присвячене майстерності макіяжу, під час якого Євгенія Смаілова показала, як зробити красивий вечірній make-up та відповідала на всі запитання дівчат щодо тонкощів нанесення того чи іншого засобу.

7 березня було присвячене фізичній активності. Так, тренер Школи танців «Рондо» Олександр Кіф навчив учасниць танцювати хіп-хоп і зруйнував стереотип про те, що рухи у ньому повинні бути різкими та надто чоловічими – пластика у цьому стилі також необхідна! А Natalee Em, тренерка зі спортивного залу «Адреналін», провела інтенсивне та запальне заняття із зумби – танцювальної програми фітнес-тренувань, яка відбувається на основі латиноамериканських ритмів.

Наші відвідувачки не залишили «Майстерню краси» без подарунків! За призи ми дуже вдячні Антикафе «Дирижабль», Школі танцю «Rondo» та антикафе OldRabbit, які надали безкоштовні сертифікати на їх відвідування.

Сподіваємося, корисність та приємність цих заходів була для вас максимальною ;) Чекаємо у гості!

IMG_2464 IMG_2466 IMG_2465 IMG_2463 IMG_2462 IMG_2461 IMG_2460 IMG_2463 IMG_2462 IMG_2461 IMG_2466 IMG_2464 IMG_2459 IMG_2457