Хто є молодіжними лідерами Запорізького регіону?

Цього року Запорізький обласний центр молоді прийняв участь в організації найбільшого в регіоні форуму «Молодіжний лідер», спільно із Запорізькою студентською радою області та Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Цей захід став платформою для знайомства активної молоді Запорізького краю, обміну ними досвідом та, звісно ж, вихованні у них лідерських якостей, завдяки яким вони у майбутньому зможуть успішно співпрацювати над спільними ідеями та колективно втілювати проекти.

Учасниками Форуму стало близько 60 осіб, серед яких були як представники студентства, так і вже сформована трудова молодь. Протягом двох днів, 4-5 травня, тренери зі Львова, Мелітополя та Запоріжжя навчали їх навичкам індивідуального вдосконалення та формуванню успішної дружньої команди, яка може допомогти зрушити гори!

Так, Яна Пекун, коуч з міста Лева, громадська діячка, координаторка львівського кластеру освіти та креативності, засновниця Благодійного фонду «Мрії можливі», навчила учасників зберігати себе від творчого вигорання та допомогати уникати цього колегам, а також як пережити офіційну втрату своєї посади «лідера». Михайло Семикін, начальник відділу культури Мелітопольської міської ради, ділився психологічними методиками об’єднання команди через визначення типів характеру та темпераменту людей. Другий день був повністю присвячений практиці – разом з Анною Соколовою, Костянтином Федоровим та Анжелою Митівською, менеджерами різноманітних проектів, учасники виконували вправи та ігри для їх ідейного зближення у роботі.

Особливими гостями заходу стала начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, яка у другий день приєдналася до однієї з команд та разом з ними виконувала різноманітні завдання. До Форуму також приєднався Володимир Подорожко – керуючий справами виконавчого апарату облради. Від представників молоді організаторів заходу представили Тетяна Баранова, голова Запорізької обласної студентської ради, та Ярослав Храпський, виконуючий обов’язки директора ЗОЦМ.

По закінченню заходу весь організаторський склад отримав позитивний фідбек від учасників і їхню надію на проведення подібних заходів і надалі. А молоді лідери, в свою чергу, були нагороджені сертифікатами за активну участь у подіях Форуму, а ті, які проявили найбільше організаторських здібностей та завжди були готові допомогти провести його на найвищому рівні, отримали особливі подарунки від Запорізької обласної ради.

Тож, запитання у заголовку вважаємо вичерпаним – запам’ятайте ці обличчя, вони і є молодіжними лідерами Запорізької області ;)

 

IMG_3414 IMG_3421 IMG_3416-1 IMG_3415 IMG_3417