Втретє провели ярмарок ІТ-вакансій

Попри карантин та кризу, провідні ІТ-компанії долучилися до щорічного ярмарку вакансій Digital Job, який відбувся 26 вересня, організованого разом із ICT Cluster Zaporizhzhia. Сфера не стоїть на місці і розвивається, а також заохочує молодь поповнити її спеціалістами, що вже неодноразово доводить цей захід.

«Digital Job» – це вже відома у місті платформа для спілкування між роботодавцями, ІТ-спеціалістами і тими, хто хоче долучитися до однієї із найперспективніших українських галузей. Неабиякий інтерес до події проявила студентська молодь, її на заході ми нарахували більше 100 осіб. Для всіх охочих 9 компаній презентували свою діяльність, умови роботи та наявні освітні курси і стажування. Серед них були команди openGeeksLab, Freshcode, Whidegroup, Roll’n’code, Redwerk, Powercode, KOZAK group, Computools, Group BWT. Аби заохочувати учасників, компанії проводили серед них вікторини на логіку та знання у сфері інформаційних технологій, за які отримували призи – ручки, блокноти, брендовані сумки та футболки.

Також протягом 3 годин заходу на main stage проводилися лекції на технічні та нетехнічні тематики, а також майстер-класи по роботі над продуктами та послугами, які надають ІТ-компанії. Таким чином розкрили тему «входу» у галузь максимально – запорізька молодь та всі бажаючі жителі і гості міста дізнались не просто як виглядає сучасний ІТ-шник, але й про необхідний багаж знань, аби успішно у ній працювати.

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_0900 IMG_0996 IMG_1053 IMG_1051 IMG_0976 IMG_1634 IMG_1708 IMG_1392 IMG_0700 IMG_0885 IMG_0900 IMG_0967 IMG_1194