Молодь з різних куточків України завітала до міста Запоріжжя

У Запоріжжі відбувся Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Крок у майбутнє», який зібрав молодіжних працівників та громадських активістів із Запорізької, Закарпатської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Івано-Франківської, Луцької, Вінницької, Хмельницької, Київської, Львівської, Черкаської, Одеської, Кіровоградської та Миколаївської областей, а також Запорізької молоді на о. Хортиця (готель «Пектораль»). У заході взяли участь 150 осіб.
Фестиваль організовано Запорізьким обласним центром молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління молоді, фізичної культури та спорту  обласної державної адміністрації.
Захід спрямований на формування навичок ефективного працевлаштування та професійної готовності старшокласників та студентів; налагодження взаємодії між обласними молодіжними центрами щодо працевлаштування молоді; створення умов для реалізації творчого та інтелектуального потенціалу молоді.
На протязі трьох днів всі учасники напрацьовували пропозиці  та шляхи щодо покращенням ситуації молодіжного працевлаштування, якщо коротко, то наша програма  була такою:

  • 29 травня 2016 р. — культурна програма (відвідування історико-культурного комплексу «Запорізька Січ»), вправи з групова робота за методикою «Світове кафе» задля напрацювання проектів з покращення молодіжного працевлаштування, вечірня розважальна програма ;
  • 30 травня 2016 р. — проведення майстер-класів за темами: створення власного портфоліо/резюме, пошук роботи з подальшою співбесідою, професійна готовність молоді та роль волонтерської діяльності не лише для учасників, а й для бажаючої молоді Запоріжжя, групова робота з напрацювання ідей та підготовка резолюції щодо «Детермінантів оптимізації молодіжної політики у сфері працевлаштування молоді в Україні», а також презентація обласних молодіжних центрів праці;
  • 31 травня 2016 р. — ранкова «Руханка», проведення навчально-розважального квесту з працевлаштування із залученням учасників з інших областей та студентів ВНЗ І-IV р.а. у м. Запоріжжя.

Позмагалися у квест-грі команди Запорізького національного технічного університету, Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ, Торгового коледжу ЗНУ та чотири команди учасників з інших областей.
Найбільшу кількість балів отримала команда «Нічний гурток макраме» (Кіровоград, Ужгород, Черкаси, Дніпропетровськ), ІІ місце — «Бентос» (Миколаїв, Одеса, Чернівці, Вінниця) та ІІІ місце — «Елітка»  (торговий коледж ЗНУ).
Ми дякуємо за чудові світлини нашому незмінному фотографу Анні Медведєвій та відеооператоруВладиславу Акінчину.  Окрема подяка нашим найкращим коордиаторам студенських центрів праці, що допомогли у оранізаії квест-гри 31.05 : Мирославу Клюквачову, Богдану Шупляк, а точніше Богдану, Павлу Тімошину,Стасу Старостенкову, Єдуарду Кривенчук, Анастасії Шапошник, Аліні Церковнюк
Стаття ЗОДА

Стаття Мінмолодьспорт