Вперше Дні науки відбулися на Запорізькому публічному просторі

Обмеження і швидкий старт літа посприяли проведенню оупен-ейр фестивалю на Zaporizhzhia Public Space. І згадуючи слово «фестиваль» ми говоримо про експерименти, яскраві локації, круті виступи — при чому не музичні, але освітні!

Бо ж 5 та 6 черевня там розгорнулися Дні науки у Запоріжжі. Жителі міста будь-якого віку та будь-якого роду занять могли познайомитися із традиційними та сучасними видами науки. Організатори «Наука на дотик» (Science of Touch) і експерти провели більше 10 лекцій, 5 локацій, майстер-клас та дебатний клуб. Експерти й експертки розповідали про теорію ймовірності, сучасні технології, генетику харчування і старіння, історію вакцини й історію унікальної археологічної пам’ятки – Мамай-Гори, та навіть вплив бактерій на нашу поведінку. Тем для лекцій було безліч і зрозуміти їх могли всі відвідувачі — бо ж науковці пояснювали просто про складне.

Освоїти роботу 3D-принерів, біологічні, хімічні та фізичні процеси було можливим на тематичних практичних локаціях події. Особливо їх вподобали діти і підлітки — згадайте себе у цьому віці, коли жага взяти участь в експериментах була неймовірною і надвражаючою! До Днів науки долучився клуб «Фора 41″, які влаштували урок із шахової майстерності. А ось де найголосніше дискутували, то це у шатрі ZP Debate Union – там організатори та учасники заходу обговорювали, які професії будуть найбільш затребуваними у майбутньому.

До організації Днів науки долучилися і волонтери ГО «СВОІ».

Такими насиченими були перші вихідні червня! Більше — у короткому фотозвіті :)

IMG_3577 IMG_3431 IMG_3387 IMG_3219 IMG_3235 IMG_3559 IMG_3598 IMG_3667