Воркшоп з Microsoft Word: функції, про які ви не здогадувалися

Цієї середи у Запорізькому обласному центрі молоді пройшов воркшоп на тему «Можливості Microsoft Word про які ви не здогадувалися». Захід відбувся у рамках нашого щомісячного проекту «Діалоги», під час якого ми просуваємо неформальну освіту для молоді, запрошуючи цікавих жителів нашого міста, які мають досвід, цікавий для широкого загалу.

Спікером цього заходу виступив Ігор Кудинов – викладач кафедри соціології Запорізького національного університету. Також він брав участь в організації численних соціальних проектів міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів, у т.ч. проектах ЄС-ПРООН, USAID, IREX, OSI, Swedish Institute, Caritas Ukraine, Соціологічної асоціації України. Його спеціалізація: статистичний аналіз та візуалізація даних, тому у справах роботи з текстовими редакторами він справжній майстер.

Аудиторія, яка складалася з близько 30 осіб, ближче познайомилася з функціями ворду та їхнім призначенням. Ігор Кудинов проводив ознайомче заняття у поєднанні теорії та практики: всі присутні мали змогу подивитися, як все працює, і для чого та чи інша команда редактору призначена.

Зокрема, він пояснював, як робити абзацні відступи (на титульних сторінках), навіщо у ворді наявні символи абзаців та пробілів, та взагалі як зменшити час перебування у цьому редакторі та довести свої дії майже до автоматизму.

Більшість присутніх активно записувала зазначені ним функції, які можуть знадобитися під час навчання та роботи, що вже говорить про те, що даний воркшоп був корисним.

Новий місяць – новий «Діалог»! Дякуємо, що були з нами :)

IMG_2830 IMG_2836 IMG_2833 IMG_2834