Волонтерська ініціатива із зупинення коронавірусу: молодь запустила соціальну доставку

Із посиленням карантинних заходів та з метою протидії пандемії, що захопила увесь світ, цієї весни мільйони українців вимушені залишатися вдома. Серед них чимало осіб похилого віку, тих, що мають інвалідність та одинаків, які через власні обставини не можуть дозволити собі покинути домівку та придбати речі першої необхідності. З усвідомленням відповідальності не лише за власне життя та близьких, але й тих, кому не вистачає піклування, запорізька команда Української Волонтерської Служби реалізувала особливу тематичну акцію #Stop_Covid19_in_Zp.

Метою проєкту стала організація соціальної доставки. За кошти благодійників ініціативна молодь привозить необхідну провізію та засоби гігієни тим, хто знаходиться у групі ризику із захворюваності і проживає у різних куточках Запоріжжя. Забезпечує роботу локального Центру допомоги команда волонтерів, у складі якої оператори/ки колл-центру, члени мобільних груп та особи, які допомагають у розклеюванні афіш містом. До координації спільних дій долучилися також і представники Запорізького обласного центру молоді, які займаються рішенням організаційних моментів і за можливості долучаються до числа “кур’єрів”.

З початку квітня не один десяток людей отримали очікувану допомогу! Про перебіг акції можна дізнатися за хештегом #Stop_Covid19_in_Zp у соціальних мережах. Волонтери піклуються також і про безпеку доставки – рукавички, маски та антисептики роблять передачу соціальних замовлень максимально безпечною. Організатори доставки регулярно звітують про витрачені кошти: bit.ly/3dPSFOI.

Допомогти проєкту можна як фінансово, здійснивши переказ на рахунок 5168757369956794 (Андреєвська Анна Андріївна), так і долучившись до команди за посиланням: bit.ly/3aBYf5a.

Давайте не залишатися байдужими у такі скрутні часи. Пишаємося тими, хто відгукнувся по обидві сторони! І до нових зустрічей!

Бойкова Євгенія Михайлівна. 13.04.20. 214.90 грн. Вдячні волонтеру_ Юрій Мате Бавленко Людмила Митрофанівна.(1) 07.04.20. 225,90. Вдячні волонтеру_ Тетяна Штефан Євсеєнко Наталя та Галина Миколаївни. 06.04.20. 461,33 грн. Вдячні волонтеру_ Юрій Мате Кравченко Микола Семенович.(1) 30.03.20. 337 грн. Вдячні волонтерам_ Ярко Ірина та Чернявська Альона Кущ Валентина Петрівна. 12.04.20 _Решилов Виталій Єфримович. 01.04.20. Оплата бенефіціара. Вдячні волонтеру_ Верлинський Андрій