Виховали нове покоління громадських діячів

17-19 червня у Запорізькому обласному центрі молоді пройшла Школа громадського діяча. Близько двох десятків представників ініціативної молоді отримали базові навички у роботі над різними етапами власних соціальних проектів та перейняли досвід від діючих громадських діячів Запорізької області.

Тематика була обрана не випадково: в умовах динамічного розвитку сучасного суспільства, громадські діячі пропагують та впроваджують ідеї для покращення середовища (міського або більш локального) безкорисливо, але для їх вдалої реалізації потребують заглиблення у спеціалізовані питання. Бо активізм, тобто громадського-політична діяльність, нерідко поєднує у собі елементи політики, економіки, екології тощо. Немаловажливим тут є ефективна організація проведення діяльності – від написання листа до газет чи політиків, політична агітація, економічна активність, така як бойкоти, мітинги, демонстрації, страйки, голодування тощо. Всі ці деталі є невід’ємними у роботі громадського діяча, який може реально вплинути на стан речей, а відтак потребують окремого вивчення.

цією метою в рамках триденного проекту відбулося 6 коротких лекцій разом із Запорізькими активістами та волонтерами. Лекторами на Школі громадського діяча виступили Ірина Ярко, Анна Дворна (СпільноHUB), Юрій Вдовцов (AngelS) та представники Центру молоді – Костянтин Юхименко і Влад Демидовець. Протягом триденного проекту вони розповіли про:

— командоутворення

— роботу із спільнотами

— взаємодію з владою

— роботу з волонтерами

— поширення інформації про івент

— роботу зі ЗМІ.

У майбутньому ми готові підтримати ідеї випускників Школи, виявити допомогу у їх самереалізації на поприщі громадської діяльності та поширення інформації про їхні задуми. Пам’ятайте, ви здатні на зміни власноруч!

DSC_5724 DSC_5725 DSC_5793 DSC_5747

DSC_5741 DSC_5793