Відсвяткували День Соборності у новому форматі

22 січня цьогоріч стало 101 датою з Дня Злуки – об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день ми зустріли разом із представниками обласної влади та Центром патріотичного виховання молоді, які долучилися до організації та проведення Дня Соборності на базу Запорізького обласного центру молоді.

Подію розпочали з яскравого та запального концерту, у якому взяла участь творчо обдарована молодь, а також перегляду відеороликів про історію становлення нашої держави як незалежної та соборної. До глядацької зали увійшли представники ліцеїв, шкіл, студентський актив, їх керівники та почесні гості заходу – від Запорізької обласної державної адміністрації голова ЗОДА Віталій Туринок, заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук і керівниця апарату облдержадміністрації  Зинаїда Бойко, а від Запорізької обласної ради перший заступник голови ЗОР Єгор Семенков. Окрім вітальних слів громадянам нашої області, вони відзначили грамотами активних жителів Запорізького краю.

По завершенню урочистостей Центр молоді потестив знання школярів з історії та географії України! До інтелектуального квізу, ведучими якого стали Костянтин Юхименко, проєктний менеджер ОЦМ та Юрій Мурашковський, комік-імпровізатор, керівник Запорізької Шкільної Ліги Сміху, долучилося близько 10 команд з різних шкіл міста, які у 6 турах змагалися за звання найерудованіших. Чоловіча команда Запорізького електротехнічного коледжу НУЗП майже на всі запитання квізу дала правильні відповіді, що забезпечило їй перше місце і приємний подарунок від організаторів – круту командну настольну гру. Паралельно з аудиторією заходу наші підписники могли пройти тест для самоперевірки власних знань у сторіз в Інстаграмі і, що приємно, – показали результати не гірші, за результати команд.

А на завершення заходу учасники разом із нами мали змогу поспілкуватися з представниками волонтерських організацій та соціально відповідального бізнесу, наши партнерами з проекту Сoncept School та громадських організації Спільно HUB, Ukrainian Volunteer Service та «Будуємо Україну  Разом».

Дякуємо всім, хто приєднався і був з нами! Зі святом, друзі!
IMG_0043 IMG_0063IMG_0122IMG_4291IMG_4327IMG_4332IMG_4387IMG_4402IMG_4419IMG_4439IMG_4444IMG_4463IMG_4476IMG_4485