Відсвяткували 6-ий фестиваль трудової молоді!

Традиційно 16-18 травня у м. Бердянськ відбувся щорічний фестиваль для молоді підприємств, організацій та вищих навчальних закладів міста і області «Світ трудової молоді». У ньому взяло участь 7 команд і вже незабаром, на рішенні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, одна з них буде відзначена перехідним кубком СТМ.

Вже шостий рік поспіль цей захід синхронізує різні вектори діяльності молодіжних лідерів підприємств з метою ретрансляції європейських цінностей та принципів громадянського суспільства, а також організації якісно вищого рівня дозвілля. Крім того, гостра потреба у його проведенні полягає у підвищенні рівня соціальної залученості молоді поза роботою, адже саме трудова молодь є найбільш зацікавленою у соціально-економічному зростанні суспільства і реалізації молодіжної політики у регіоні, та може стати “двигуном” процесів розвитку та покращення ситуації, формуючи порядок денний розвитку області. З цією метою заходи, що проводяться в межах фестивалю, спрямовані як на командну роботу, так і окремо на кожну молоду людину – через змагання, які допомагають їм проявляти себе як всесторонньо розвинених особистостей.

Участь у фестивалы взяли команди ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запорізький залізорудний комбінат», КП «НВК «Іскра», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», ПАТ «Запоріжтрансформатор», команда студентського самоврядування та представники Youth Hub «People.ua».

Так, протягом трьох днів фестивалю учасники брали участь у спортивних, творчих та освітніх змаганнях. Особливістю 6-го «Світу трудової молоді» стало те, що команди заздалегідь готувалися, адже кожна з них за декілька тижнів до проведення отримала свою тему для конкурсів – а саме країну, культуру якої вони мали максимально проявити.

Оцінювати відповідність до теми, артистичність, кмітливість та фізичну підготовку учасників взялися: Наталія Власова, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, Інна Кузьменко, голова Обласної ради трудової молоді, Сергій Ільченко, молодіжний мер Запоріжжя, Інна Скороходова, директорка Центру молоді та Віталій Гончаренко, учасник гумористичного шоу Імпровіз, Zainka Event Team.

За підсумками трьох конкурсів були відзначені кращі команди. Таким чином, веселими та кмітливими проявили себе учасники від ПАТ «Запоріжсталь», друге і третє місця поділили між собою ПАТ «Запорізький залізорудний комбінат» та ПАТ «Запоріжтрансформатор». А ось у танцювальній та співочій битвах перемогли члени Запорізької обласної студентської ради, яким поступилися відповідно у першому змаганні ПАТ «ЗЗРК» та представники молодіжного центру м. Мелітополь «People.ua», у другому – ПАТ «Запоріжсталь» і ПАТ «Запоріжтрансформатор».

З метою пройнятися не лише культурним, але й соціально-політичним життям країн ЄС, учасники на третій день фестивалю зіграли у вікторину Євроквіз на тему цінностей, прав, економіки та мистецтв, за якими характеризують Європу у всьому світі.

Вцілому, трудова і студентська молодь провели свій час активно та змістовно, та закріпили «Світ трудової молоді» у статусі мобільної платформи для діалогу та обміну досвідом між молодіжними лідерами Запорізького краю.

DSC_4043 DSC_5448 DSC_5779 DSC_5713 DSC_5978 DSC_6020 DSC_4152