Відкрили літо родинним фестивалем

1 та 2 червня у місті Запоріжжя святкували масштабний «Фестиваль сім’ї — 2019», який з року в рік збирає родини для спільної активності, представлення творчого та спортивного потенціалу міста та просто гарного настрою! Як і минулого року, Запорізький обласний центр молоді підтримав цей захід, бо головна його тематика «Громада – одна велика, дружня сім’я» близька і до наших цінностей.

Так, у перший день заходу, учасники з Майдану волі колоною пройшли до парку «Дубовий Гай» під гаслом «Парад щасливих сімей». Саме там відбувся урочистий старт дводенної події, яка зібрала тисячі містян на масштабних локаціях. За сім років проведення фестивалю склад активностей в його рамках значно розширився: програма складалася із ярмарку професій та спортивних можливостей, майстер-класів із виробів власноруч, катання на байдарках, надання домедичної допомоги, будівельної локації, фотозони та виставка робіт конкурсу малюнків, у яких були представлені картини маленьких учасників фестивалю.

Поповнився захід і інформаційним куточком, зокрема, майданчиком «Лікар для кожної сімї», на якому всі охочі могли дізнатися про медичну реформу в Україні, лекторієм, який підняв такі важиливі теми як права людини, медіаграмотність та розвиток критичного мислення, а також з метою сприяння інклюзивності події для дітей з особливими потребами створили «Містечко дитинства» та провели захід «Лікування за допомогою тварин».

Закінчився «Фестиваль сім’ї» традиційно епічними боями СПАС-івців «Лава на лаву» та парадом чемпіонів у різних видах спорту, яких привітали талановиті юні артисти як Запорізької, так і інших областей України.

IMG_3868 IMG_3863 IMG_3862 IMG_3866 IMG_3864 IMG_3869 IMG_3835 IMG_3858