Велике щастя зустрічати новий день

20 серпня о 18:00 на Бульварі Шевченка відбувся вечір пам’яті Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка): «Велике щастя зустрічати новий день»
Захід було організовано Фан-клубом Скрябін «Train» Запоріжжя за підтримки КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР . Це був вечір, коли кожен віддав шану другу, кумиру, талановитому музиканту. Шанувальники згадали музиканта, заспівали пісні, вшанували пам’ять співака.
Вечір розпочався з виступу чарівних поетес міста Запоріжжя — Ірини Сажинської та Ксенії Корнійчук. Запоріжанам подарували справжній концерт гурт «Все поруч» та талановиті виконавці міста Запоріжжя.
Місто співало усіма обожнювані хіти, був проведений конкурс «Народне караоке», найспівучіші отримали гарні подарунки від спонсора «IVAN TAXI».
Під керівництвом хореографа було проведено флешмоб «Танець пінгвінів». По закінченню вечора учасників заходу чекала дискотека під зоряним небом та запуск у небо кульок з посланням Кузьмі.
Як казав Кузьма: «Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще».Тож, ми намагались облаштувати той мінімум та згадали творчість Скрябіна.
Андрій Кузьменко вічно житиме у пам’яті тих, хто його чує.
Висловлюємо вдячність всім , хто долучився до організації та проведення заходу.