Увосьме випустили майстерних вожатих — ШВМ 2021

24 лютого у Запорізькому обласному центрі молоді почався новий восьмий сезон Школи вожатської майстерності! Ми отримали більше 100 заявок, проте нині можемо підсумувати – не всі з тих, хто хотів набути навички роботи у дитячих таборах, усвідомили відповідальність, яку несе ця робота, тож лише половина з усіх учасників дійшла до фіналу і отримала сертифікати, а разом з ними й можливість працевлаштуватися цього літа.

Традиційно, заняття проходили у трьох групах, одна з яких проходила онлайн. Проведення її дистанційно забезпечило участь у нас вперше учасників з інших міст України. Зокрема, до навчання у ШВМ долучилася молодь Київської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей. Головний і незмінний тренер Школи, вожатий з багаторічним досвідом роботи у таборах, директор табору «Бригантина» Сергій Куликовський зазначив, що проводити навчання офлайн складно, особливо, що стосується ігрової частини, проте такий формат занять дозволив більше залучити учасників працювати у групах і відчувати себе мотивованими. До слова про те, з яких тематик складається курс Школи вожатих – нагадаємо, що у програмі навчання:

  • основи педагогіки та дитячої психології;
  • конфліктології;
  • юридичні аспекти роботи;
  • ігромайстерність та сучасна анімація;
  • тімбілдінг.

Охопити всі ці теми майбутнім вожатим довелося за 4 заняття. У підсумку, через погіршення карантинної ситуації як у Запоріжжі, так і в цілому по Україні, момент екзамену та фінальної зустрічі з представниками таборів, готових прийняти наших випускників на роботу, відбувалися онлайн для всіх груп учасників. На події були презентовані такі табори як «Антей», «JJ Camp», «Факел», «Чайка», ДОК «Горка» і, звісно, «Бригантина».

Сподіваємося на успішний літній сезон для наших випусників! Якщо ви також бажаєте освоїти вожатську майстерність — до зустрічі в наступному сезоні, який стартує у лютому. Слідкйте за новинами :)


IMG_1343

IMG_1370 IMG_8026 IMG_8033 IMG_7141 IMG_7174