Урочисте відкриття фестивалю-конкурсу «Писанковий рай» та виставки декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»

FqpebXh9eDw7 квітня у Центрі молоді у концертній залі відбулося грандіозне свято – урочисте відкриття фестивалю-конкурсу «Писанковий рай» та виставки декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край». Організували дані заходи — Департамент освіти і науки облдержадміністрації та обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді._FGqffyY824

Розпочалося святкове дійство з різноманітних творчих майстер-класів, присвячених Великодню, які відбувалися у холі Центру молоді. Школярі залюбки виготовляли різні поробки та малювали писанки. Після таких цікавих занять розпочався урочистий концерт за участі дитячих та учнівських колективів міста й області.

Відкрила виставку директор Департаменту освіти і науки ЗОДА Тетяна Озерова. Тетяна Ярославівна щиро подякувала усім учасникам фестивалю-конкурсу «Писанковий рай» та виставки декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край» за творчість, високий рівень виготовлення виробів та поробок, висловила своє щире захоплення майстерністю запорізької молоді.

Після урочистої частини усі присутні залюбки ознайомилися з експонатами виставки та конкурсними роботами. Їх увазі були представлені близько 800 яєць, виконаних у різних техніках: писанок, крапанок, дряпанок, мотанок, трав’янок, прикрашених у техніках квіллінг і декупаж. Декоративно-ужиткове мистецтво представлено такими різновидами як художня вишивка, плетіння, ткацтво, вироби з тіста, вироби зі шкіри, м’яка іграшка, народна лялька, декоративний розпис, народний живопис, лозоплетіння тощо. Образотворче мистецтво включає роботи в жанрі графіки, живопису, батику.

Побачити всю цю красу на власні очі можна побачити в Обласному центрі молоді з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00. Вхід вільний. Будемо раді усім!v1KQxDak_xg