У ЗОЦМ гучно пройшов «Імпровіз»

6 жовтня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся другий виступ імпровізаційного гумористичного шоу з однойменною назвою «Імпровіз».  Організаторами заходу стали «Zainka Ivent Team» спільно з ОЦМ, за підтримки Запорізької обласної ради і Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Суть такого шоу не тільки в тому, аби розважити глядача, але залучити його до всього, що відбувається на сцені, адже дійство розгортається без сценарію і гумор створюється на очах аудиторії. 8 коміків ставили себе у незручні ситуації під час конкурсів «Кастинг» та «Відмазки», смішно коментували дії учасників з залу у «Скульпторі» та «Бумерангу», та користувалися допомогою аудиторії протягом «Суфлеру» і «Амнезії». Через такий тісний інтерактив з глядачами неможливо було піти з «Імпровізу» байдужим – у великій залі Центру молоді панувала дружня атмосфера, а гості заходу, яких було близько трьохста, наповнювали його гучним сміхом та щирими посмішками.

Склад коміків був зірковим: на сцені зібралися учасники КВК та Запорізької Ліги Сміху – Олексій Приймаченко, Іван Нікулін, Антон Петков, Юрій Мурашковський, Володимир Макаров та Микита Кіктенко, а також тренери ЛС, у минулому учасники всіма улюбленої команди «Заенька» Віктор Іваницький та Віталій Гончаренко. Ведучим заходу став Влад Таран.

Не дивлячись на особистий попередній досвід виступів, у складі «Імпровізу» вони вперше підкорили велику сцену – їхній дебют відбувся більш «камерно», але не менш успішно! Цього разу вони виклалися на повну та тримали на собі увагу глядачів протягом двох годин заходу.

Вже з нетерпінням чекаємо наступний «Improviz»! Якщо ви також, слідкуйте за нашими новинами ;)

IMG_2213 IMG_2219 IMG_5715