У Запорізькому обласному центрі молоді відбувся іспит та співбесіда з представниками дитячих таборів

Цієї суботи, 8 квітня 2017 року у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся іспит та співбесіда з представниками дитячих таборів_yzoTGnPjKc

в рамках проекту «ШКОЛА ВОЖАТСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ — 2017».

Протягом лютого-березня учасники мали можливість отримати необхідні знання, які допоможуть їм працевлаштуватись на літній період.

Заняття проводили досвідчені тренери – Остах Анна, Єрьоменко Юлія та Куликовський Сергій, який є автором посібника для вожатих та розробником програми навчання.

Зустрічі відбувались на базі Запорізького обласного центру молоді кожного вівторка, четверга та суботи. Тренери ознайомили учасників з нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність вожатих; особливостями роботи з різними віковими групами дітей; як ефективно та цікаво організувати дозвілля дітей під час відпочинку, а також навичли методикам проведення ігор та вивчили багато цікавих та веселих анімаційних танців.

Оцінити випускників Школи вожатської майстерності ми запросили представників дитячих оздоровчих таборів Запорізької області та м. Одеса. Всього було 19 представників, які виступили в ролі єкзаменаторів та роботодавців.

tmaIFfEBlhMБлизько 100 випускників успішно здали екзамен та пройшли співбесіду для подальшого працевлаштуваня в різноманітних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку: — ДЗОВ «Супутник» http://sputnik.zp.ua — ДЗОВ «Факел» https://m.vk.com/club42528989 — ДЗОВ «Гвоздика» http://gvozdika.zp.ua — АО «Смена» http://childcamp.com.ua/camp/details/detskiy-lager-sm.. — ДОЗ «Зоряний Берег» http://www.startimecamp.com — ДЗОВ «Райський куточок» http://www.ru.zp.ua — ДЗОВ «Лісова пісня» http://azov-stil.org.ua/lisova_pisnya — ДЗОВ «Юність» http://poedu.com.ua/resorts/yunost — ДЗОВ им. Гагарина http://dolgagarina.com.ua

Але це ще не все! Протягом літа ми будемо виставляти актуальні вакансії вожатих, тож слідкуйте за новинами у групі — https://vk.com/club15605200.