У Запоріжжі проводяться правоосвітні заходи з використанням мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права»

Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини», яка ставиться з повагою до ролі освітиnYgs4to_bW4

у формуванні в молодого покоління свідомої й активної громадянської позиції, з 18 по 28 квітня 2017 року у Запоріжжі проводяться правоосвітні заходи з використанням мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права» для учнівської молоді м. Запоріжжя та Запорізької області.

Ця модель мандрівної виставки є методичним інструментом навчання правам людини, але її сила в тому, що вона дозволяє привертати увагу широкого кола людей до проблем, пов’язаних з правами людини. Також, її особливістю є те, що екскурсії по виставці проводять студенти-правники, які пройдуть спеціальне навчання за принципом «рівний-рівному». Освітні екскурсії тривають 40-60 хвилин і включають в себе як безпосередньо інформаційно-навчальний блок, так і обговорення найбільш актуальних для відвідувачів питань щодо прав людини та можливостей їх відстоювання.

Для замовлення екскурсії за графіком відвідування звертатися до Регіонального координатора роботи експозиції в м. Запоріжжі та Запорізькій області Косаренко Світлани Віталіївни ((066)41-52-661, (068)069-10-10).
Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» розміститься на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м.Запоріжжя, вул. Незалежної України б.57-а (у приміщенні спорткомплексу).
За додатковою інформацією звертатися за тел.0975215046, 0664808365, 0632701779 (голова КРМЮ Н.М.Богомолова).
#КУЗОЦМ#молодь#Запоріжжя#виставка#правники#експозиція#кожен_має_право_знати_свої_права