До Дня Соборності студенти створили рецепт «Країни гідності»

22 січня Головне територіальне управління юстиції у Запорізький області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області до 100-ої річниці Дня соборності України провели освітню гру з прав громадян під назвою «Країна гідності» серед студентів навчальних закладів І-ІV рівня акредитації на базі Запорізького обласного центру молоді. Також, до заходу залучилася Запорізька обласна студентська рада.

Учасниками гри стало 40 активних представників студентства, які на пару годин перетворилися на членів парламенту вигаданої країни. У складі п’яти команд вони дискутували на тему реалізації державної політики у різних сферах суспільного життя і працювали над власними планами вирішення нагальних проблем у перспективі наступних 5-ти років. На фінальному етапі гри парламенти презентували свої стратегії розвитку, а потім, під керівництвом модератора – голови координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Запорізькій області — Наталії Богомолової, обрали з них найвдаліші пункти і таким чином утворили нову, виважену та підтриману всіма стратегію у різних напрямках. Ця гра допомогла молоді не лише краще усвідомити свої права та процеси державотворення, але й навчитися грамотно аргументувати свою думку, дискутувати і, звісно, працювати у команді.

Захід відбувся в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», започаткованого Міністерством юстиції України.

Довідка: «Країна гідності» — це українське видання карткової гри Ради Європи, суть якої полягає в утворенні учасниками парламенту вигаданої однойменної країни, у якому шляхом обговорень та дискусій вирішують проблеми у соціальній політиці та задають курс розвитку держави на подальші 5 років.

IMG_8995 IMG_8996 IMG_8997 IMG_8998 50537109_2070239303052181_7878355534364016640_o