Cтартувала Школа вожатської майстерності 2019

18 лютого відбулося заняття I групи в рамках багаторічного проекту ЗОЦМ  «Школа вожатської майстерності», яке знаменувало старт його нового сезону. Наставником для учасників став со-організатор заходу – Сергій Куликовський, вожатий з більш ніж десятилітнім досвідом, а нині директор літнього дитячого оздоровчого табору.

Випускниками Школи, якій цьогоріч виповнюється 12 років, стало більше 1000 молодіхи осіб і працевлаштовано на літній сезон близько п’ятиста з них. Завдяки цьому проекту молодь, яка не має педагогічної освіти, може отримати роботу мрії – бо хто коли-небудь, будучи у літньому таборі ще дитиною, не хотів би спробувати себе в іншій ролі та побувати з іншої сторони всього, що там відбувається? Необхідний пласт знань для того, аби стати кваліфікованим вожатим, учасники отримають протягом 40 годин занять, які відбуваються 4 разив період з лютого до березня (дні проведення залежать від обраної групи), під час отримання необхідних навичок за наступними навчальними блоками:

  • основи педагогіки
  • розбір особливостей дитячої психології
  • ефективне вирішення конфліктних ситуацій
  • юридічні аспекти роботи в таборі
  • ігромайстерність
  • види та ідеї сучасної анімації
  • і успішний тімбілдінг.

На першому вступному занятті Сергій Куликовський зачепив всі ці теми поверхнево, аби розвити їх детальніше на інших заняттях, а також відповів на всі запитання, які цікавили учасників. Разом вони вже змогли окреслити портрет ідеального вожатого, навчитися декільком анімаціям для знайомства зі своїм загоном та налаштуватися на подальший всесторонній розвиток своєї особистості, аби стати цікавим вожатим та лідером для дітей. Попереду у них заняття №2, яке проведуть вихованці ШВМ, вже досвідчені вожаті, які поділяться досвідом своєї роботи у таборі, а також проведуть декілька практичних занять.

Важливо: для отримання сертифікату наприкінці проекту необхідно відвідати мінімімум 3 заняття у своїй групі, тому всі, хто записався до І групи, але пропустив заняття — чекаємо вас на другому, 21 лютого, о 16:00 в Запорізькому обласному центрі молоді (вул. Патріотична,49).

IMG_0011 IMG_0012 IMG_0013 IMG_0014 IMG_0016 IMG_0015 IMG_0018 IMG_0019 IMG_0017