У Центрі молоді провели ЗНУтімнайт

Запорізький обласний центр молоді — місце для будь-якої ініціативи! Підтвердження тому отримав актив Запорізького національного університету, який влаштував свою першу онлайн-вечірку ЗНУ Тімнайт.

Карантин та обмеження змусили студентську раду університету обрати формат стріму з інтерактивом для всіх, хто мав бажання приєднатися до щорічної події. Тож у одній з аудиторій Центру молоді була створена справжня студія для вечірнього ток-шоу, яке тривало цілих 5 годин на Youtube! Але однією нею все не закінчилося — в Discord учасники Тімнайт грали в інтерактивні ігри, серед яких:

  • танцювальний батл,
  • дискусійна гра, герої якої розглядали різні задачі на мораль,
  • чемпіонат шпаргалок,
  • «Своя гра», під час якої вони шукали відповіді на нестандартні питання про життя університету,
  • закінчували опис несмішних ситуацій кумедними репліками під час «Сміхлисту»
  • вгадували мелодії, що грали у зворотньому напрямку
  • та креативили над оновленням логотипу альма-матер!

скрин 1 скрин 7

 

 

 

 

 

Тобто ця подія несла не тільки розважальну складову, але й освітню, бо студенти могли ближче познайомитися зі студентським активом та життям ЗНУ. Тімнайт сприяв і зміценную ком’юніті студентів та нетворкінгу, що, певні організатори, сприятиме більшій співпраці у роботі над спільними проєктами з покращення досвіду процесу отримання вищої освіти.

Також організатори почали збір коштів, які могли би покрити наступні Тімнайти у майбутньому. І тут теж була частка інтерактиву — присутні в студії за кожен «донат» крутили колесо, на якому були підготовані завдання, та виконували їх. Завершилася подія яскравим виступом університетського бенду.

Такою була восьма за рахунком ЗНУтімнайт! Про інші події та анонси читайте у наших соціальних мережах :)

СРзну скрин 5 скрин 10 скрин 2 зну1 (3) зну1 (2)