Триденний проект «PRO_здоров’я»

9LMs9MX_izI           Здоров’я – є чи не найголовнішою умовою для досягнення людиною успіху у житті, для процвітаючого майбутнього країни, тож  комунальна установа «Запорізький центр молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної  культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації створили новий проект «PRO_здоров’я» з метою популяризації здорового способу життя, розширення знань про фізичне та психічне здоров’я серед молоді, виховання культури харчування та в рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене.

                Триденний проект «PRO_здоров’я» був реалізований 07-09 грудня 2016 року на базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради.75Tj80Ey6ec

Впродовж трьох днів у рамках даного проекту відбулися семінари, тренінги та лекції. Спікерами заходу виступили провідні фахівці: лікарі, дієтологи, спортивні тренери, психологи, які розповідали учасникам як зберегти фізичне та психічне здоров’я. Під час зустрічей усі бажаючі ставили питання, які їх цікавили стосовно збереження здоров’я, та отримували на них компетентні відповіді.

У перший день проекту «PRO_здоров’я» учасники поспілкувалися з в.о. заступника головного лікаря з медичної частини Міської клінічної лікарні екстреної та медичної допомоги м. Запоріжжя, провідним хірургом Євгенієм Кічангіним та дієтологом, керівником проекту «Сучасна території здоров’я» Дмитром Колесніченком. Дізнавалися як прожити до ста років, як вберегтися у зимовий період та в екологічних умовах сьогодення, що їсти і як збагатити свій раціон.

Другий день був спортивний і пройшов під девізом «Рух – це життя!». Для учасників були проведені такі пізнавальні лекції: про стрільбу з лука від тренера лучного клубу «Традиція» Івана Сичова та про кардіотренування від тренера Максима Єфименка. Після теоретичної частини відбувся практичний семінар з бойових мистецтв бразильського Джиу Джитсу та ММА під чітким керівництвом тренера бійцівського клубу «Легіон» Геннадія Башлія.

FqCeV4GhCBY                  Третій день проекту був присвячений емоційному здоров’ю. Психологи БО «БФ Карітас-Запоріжжя» Наталія Березовець та Наталія Ломейко провели тренінгові заняття на тему: «Управління стресом в ситуації конфлікту».

Усі три дні для учасників заходу розігрувалися заохочувальні подарунки. За кожен день відвідувачам видавалися фішки-яблука, які потрібно були збирати, щоб у фіналі проекту отримати головні подарунки – екосумку, ручку та блокнот.

Долучилася до проекту «PRO_здоров’я» візажист, бьюті-консультант компанії «Мері Кей» Ксенія Кучеренко, яка розігрувала подарункові сертифікати для учасників заходу усі три дні.

Взяли участь у проекті і ТОВ «Долфі»: кожен учасник заходу впродовж трьох днів безкоштовно отримав від компанії презервативи.

Усі три дні для учасників були організовані фотозона та кава-брейк.

Проект «PRO_здоров’я» пройшов цікаво, весело, позитивно, пізнавально, а головне корисно! Учасники жваво обговорювали лекції, семінари та тренінги, висловили своє захоплення від проекту та отримання важливої для здоров’я інформації.vsIBHHyrrko

#zapocm #zocm #зоцм #молодь #PRO_здоровя #активність #розвиток#развитие #молодежь #Запоріжжя #Україна