Тренінг за програмою Активні Громадяни від Британської Ради в Україні для студентських центрів праці ВНЗ Запорізької област

z3WL3o45ZmEВпродовж 23 — 25 вересня 2016 року у КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР відбувся тренінг за програмою Активні Громадяни від Британської Ради в Україні для студентських центрів праці ВНЗ Запорізької області!

Протягом 3-х днів ми подорожували «річкою», розглядали свої особисті якості, удосконалювали навички командної роботи та вчилися проектному менеджменту.
По завершенню ми відвідали арт-центр LOFT Млин. Там відбулася презентація молодіжних громадських об’єднань, завдяки чому учасники мали можливість знайти партнерів для спільної реалізації проектів. А потім взяли участь у квесті, який згуртував нас ще більше.
Дякуємо новим Активним громадянам за чудову атмосферу: Анастасия Миняйло, Александр Соловей, Юлия Зюмкина, Елизавета Бончужная, Миша Журба, Кирило Озеров, Оля Ляшенко.
Завдяки тренінгу зібрались активні люди Запорізької області, які готові робити соціальні зміни у себе вдома. Бажаємо їм креативності, наснаги, терпіння та підтримки з боку громади для реалізації їх ідей .
Фотографії та новини можете знайти у групі Active Citizens Запоріжжя.

Р.S.: Це лише частина учасників, інші — додавайтесь у друзі!

k3in0LdYlRw AoL3Z9KZ5xQ