Тренінг «STOP наркотик» у ЗОЦМ

26 липня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся тренінг, присвячений темі протидії вживанню наркотичних засобів серед молоді. Його організаторами виступили Департамент патрульної поліції в Запорізькій області, Благодійний фонд «Вторая жизнь» та ініціативна група «Бошки СТОП».

Учасниками заходу стала небайдужа молодь та громадяни міста, які готові сприяти протидії рекламі та розповсюдженню наркотичних засобів, зокрема через мережу Інтернет. У обговоренні даного питання всі присутні визнали, що саме через сайти, месенджер Telegram та ТОР-браузери можливість збуту та придбання наркотиків стала легшою і основна аудиторія таких ресурсів це молоді люди. Тому було наголошено, що батькам варто спостерігати за діяльністю своїх дітей в мережі, та заздалегідь знати ознаки вживання наркотиків та зміни поведінки, які відбуваються у людей вживаючих різноманітні препарати.

Окрім дискусій та обговорень під час тренінгу учасники подивилися документальний фільм про смертельну небезпеку такого вибору життя, а також поспілкувалися з колишньою наркозалежною людиною, нині – головою Благодійного фонду «Вторая жизнь» Денисом Коршуновим. На своєму прикладі він показав, як важко звільнитися від кайданів пагубних звичок, як вони впливають не лише на фізичне і психічне здоров’я людини, але й на відносини з оточуючим світом вцілому. 

Якщо у вас є бажання приєднатися до ініціативних груп міста або повідомити про відомі вам випадки наркоторгівлі в Запорізькій області, телефонуйте за такими номерами: 098-411-8887, 050-557-3260, 063-365-7268 («Бошки СТОП»). У випадку, якщо ви бажаєте позбавитися наркореклами у своєму дворі/районі/місті надсилайте фото та вашу адресу на пошту boshkistop@gmail.com. Допомогу вразливим групам населення здійснує БФ «Вторая жизнь», знайти яких можна на фейсбуці.

IMG_5317 IMG_5318 IMG_5319 IMG_5320