Талановита молодь Запорізького краю отримала підтримку обласної влад

Вступила в дію нова  обласна цільова програма «Молодь Запорізького краю на 2017-2021 роки»,Без названия

спрямована на впровадження державної молодіжної політики,забезпечення зайнятості молоді, утвердження здорового та безпечного способу життя, розвиток неформальної освіти,  творчого та інтелектуального потенціалу молодих людей, організацію їх змістовного дозвілля.

Основними завданнями  програми є створення науково-методичного та нормативно-правового супроводу молодіжної політики, соціалізація та самореалізація молоді, залучення її до активного суспільного життя та соціальної практики, підтримка обдарованої та талановитої молоді,  розвиток регіональної молодіжної політики у сфері зайнятості, підтримка підприємницьких ініціатив,  проектів громадських організацій та об’єднань, розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

— Молодь – це покоління людей, які проходять стадію соціалізації, засвоюють загальноосвітні, професійні і культурні функції і готуються  до засвоєння і виконання соціальних ролей. В умовах глибокої трансформації суспільних відносин значна частина української молоді втратила позитивні життєві орієнтири, можливість реалізації життєвих планів та прагнень. Ослаблення дії старих регулятивних чинників і несформованість нових спричинили істотне посилення негативних явищ, поширення поведінкових стереотипів, хибно сприйнятих за вияви свободи особистості. Для того, щоб  молодіжна політика була результативною, необхідно налагодити комунікацію між органами влади та місцевого самоврядування, сприяти формуванню активної громадянської позиції, створити осередки молодіжних центрів у містах районного значення, сформувати систему підготовки фахівців  по роботі з молоддю, впроваджувати новітні сучасні технології, створити відповідні умови для неформальної освіти, самоосвіти сучасної людини відповідно до потреб  сьогодення, — пояснила мету Програми начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Програма вважається довгостроковою, її реалізація розрахована на п’ять  років і забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету, коштів місцевих бюджетів та інших джерел. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації, – 6 млн. 90 тис. грн.