Святковий новорічний концерт «Сузір’я зірок»

7x6vZdECoq4                21 грудня 2016 року, на пл. Фестивальній КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА організував та провів грандіозний святковий новорічний jxUn-0l26eoконцерт «Сузір’я зірок».
Була весела, пізнавальна та розважальна програма на новорічну тематику з залученням запорізьких артистів. Були конкурси, вікторини й танцювальний батл. Усі учасники отрмали подарунки від організатора.Новорічний концерт зацікавив не лише молодь, а й дітлахів, їх батьків, бабусь та дідусів.

Святковий концерт тривав з 17:00 до 19:00.

Ведучими концертної програми були:Сергій Алєксєєв та Анна Ярошенко.
Вихованці вокальної студії «Юність» приготували різноплановий музичний репертуар у поєднанні з сучасними піснями та XwGv5G5pwH4улюбленими новорічними світовими хітами. Своїми неповторними голосами зачаровували Гліб Степанов, Ігор Спориш, Анастасія Коломійчук, Андрій Марусик, Валерія Нєвєрова, Олександра Кугатова виступила у дуеті з Валерією Нєвєровою, Сергій Алєксєєв.
Святковий концерт пройшов на одному подиху: весело, цікаво, енергійно. Дійсно відчувалася новорічна атмосфера.

Дякуємо нашому професійному фотографу: Анні Кобець

Волонтерам: Волонтерського руху «Студентське серце»ФСУ ЗНУ
#КУЗОЦМ#созвездиезвезд#запорожье#зоцм#зновимроком#новогодняяелка#zapocm #zocm #зоцм #молодь#активність #розвиток #развитие #молодежь#Запоріжжя #Україна