Студенти і трудова молодь зійшлися у музичній битві

15 лютого у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся святковий нетворкінг  між представниками студентської і трудової обласних рад та всіма бажаючими представниками молодіжних організацій та підприємств, приурочений до Дня Святого Валентина.

Ведучими заходу стали коміки імпровізаційного шоу ImroviZ — Володимир Макаров та Юрій Мурашковський. До заходу залучилося близько 60 учасників, серед яких були і пари закоханих, і компанії друзів, і одинаки, які знаходяться в пошуку однодумців, які зможуть розділити з ними захоплення музикою. Протягом трьох годин заходу вони брали участь у спіддейтінгу – активності у 2 командах, коли учасники сідають у парах один напроти одного і протягом 30 секунд знайомляться та розповідають про себе цікаві історії, відкритому мікрофоні, на якому вони змогли проявити свої співочі таланти,  конкурсі «Музичний квартет» на знання пісень різних стилів і жанрів, а також «Пісні без слів», протягом якого представники від кожної команди мали вгадати пісні за самою лише мелодією, яка лунала протягом не більш ніж 10 секунд. Команда, яка отримала найбільше балів за підсумками всіх змагань отримала сувеніри на пам’ять від Центру молоді. А завершальною нотою заходу стало караоке, у якому учасники не соромлячись співали пісні улюблених виконавців.

Таким чином, нам вдалося познайомити молодіжних представників з різних сфер громадської діяльності, залучити їх до процесів спільного створення майбутніх проектів і проявити творчі сторони учасників заходу. Дякуємо всім, хто був з нами, і до нових зустрічей ;)

DSC_7313 DSC_7368 DSC_7537DSC_7606DSC_7690