Стартував проект «Запорізький Хіт»

19 квітня відбулася прес-конференція нового музичного проекту Запорізького обласного центру молоді «Запорізький Хіт». Про його перебіг та підготовку розповіла Інна Скороходова, директорка ЗОЦМ, та Костянтин Юхименко, завідувач сектору активного дозвілля Центру.

Запрошеними гостями стали представники місцевих ЗМІ та потенційні учасники проекту, серед яких заявила про себе запорізька співачка Жанна Смирнова (Inshaya), яка висловила великі сподівання на успішність такого заходу у просуванні Запорізьких зірок. В свою чергу Інна Скороходова наголосила на його важливості у нинішніх реаліях:

– Свідомість патріотично налаштованої людини у будь-якій країні світу формує відчуття приналежності до культури, традицій і такої, можливо, ефемерної субстанції, як національна свідомість. Нажаль, щодо створення українського культурного простору почали задумуватись лише після початку військових дій на сході. При цьому, формуюючи стратегію національно-патріотичного виховання, не враховуються особливості сучасної молоді. На нашу думку, як стейкхолдерів озвитку молоді у Запорізькому регіоні, задля реального покращення становища необхідно інтегрувати національно-культурні цінності до молодіжного середовища, зокрема власну культуру та традиції.

Так, учасники «Запорізького Хіта» зможуть не тільки заявити про себе широкій аудиторії, але й навчитися якісному запису власних композицій, покращити їхній контент та інтегрувати його у популярні нині музичні напрями, а також познайомляться із методами просування власного продукту. Для реалізації цих завдань до роботи з ними будуть залучені представники українських, в більшості запорізьких, лейблів та студії звукозапису.

Учасники проекту візьмуть участь у трьох етапах:

  • I етап (19.04.2019 — 19.05.2019) включатиме в себе відбір конкурсних заявок від учасників у форматі анкети та відео/аудіо запису конкурсної композиції, а також проведення воркшопів із запису композицій, зведення аудіо, публікації та поширення творів через соціальні мережі. Тренерами на воркшопах стануть представники медійного та музичного бізнесу. Загалом на навчальні модулі буде виділено 20 годин. По завершенню першого етапу журі, обере 10 найбільш достойних композицій, над якими буде продовжуватись робота.
  • ІІ етап (20.05.2019 — 20.06.2019) буде проходити у форматі активної роботи над популяризацією учасників: відібрані конкурсні композиції будуть приведені до єдиного формату якості, для усіх виконавців будуть відзнятий презентаційний фото та відео контент, для обраних виконавців будуть організовані виступи (у Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську), задля поширення їх творчості.
  • ІІІ етап (20.06.2019 — 10.07.2019) буде реалізовано як змагання у відкритому онлайн голосуванні на базі сайту КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР. На цьому етапі виконавці готуються до заключного концерту, що відбудеться у форматі пляжної вечірки Центральному пляжі Запоріжжя.

Якщо ти – молодий виконавець і шукав саме цієї миті аби заявити про себе, заповнюй заявку: https://forms.gle/r1FjRnroinxxrRV1A

Організаторами проекту стали КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР разом із Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, у співпраці із Zainka Event Team та молодіжною громадською організацією «Молодь Online».

IMG_6314 IMG_6319 IMG_6321 IMG_6316 IMG_6332 IMG_6336 IMG_6345 IMG_6350 IMG_6352