Стартувала Весняна дебатна школа!

9 квітня 2015 року на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР стартувала Весняна дебатна школа. Проект реалізовано спільними зусиллями Дебатного клубу факультету соціології та управління Запорізького національного університету , ВМГО «Федерація дебатів України», КУ «ЗОЦМ»ЗОР та Блока Петра Порошенка «Солідарність» за підтримки Запорізької обласної ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.
Мета проекту – розвиток критичного мислення і аналітичних здібностей у школярів, студентів та громадських активістів шляхом дебатних технологій.
Впродовж цілого дня учнівська, студентська та трудова молодь навчалася правилам аргументації, контраргументації та аналітики у різних форматах дебатів.
Учасники здобули навички критичного мислення, вміння аналізувати інформацію, прийняття рішення на основі існуючої інформації, а також відстоювання своєї точки зору; виховання поваги та терпимості до різних поглядів, підвищення освітнього рівня, сприяння поінформованості та демократизації суспільства.
Як повідомила голова Дебатного клубу ФСУ ЗНУ, студентка 3-го курсу спеціальності «Політологія» Юлія Юргіна – у планах організаторів відкриття Запорізького осередку Федерації дебатів України.
На початку заходу до присутніх з вітальним словом виступив Ігор Артюшенко – народний депутат України VIII скликання, український громадський діяч, голова громадсько-політичного об’єднання «Українська справа» у м. Запоріжжя.
Проводили тренінг досвідчені дебатери з Дніпропетровської філії федерації дебатів України:
Ніколенко Герман – фіналіст Дніпропетровської дебатної ліги (2011-13), кращий спікер: «Підйом» -2012. «Кубок Жальгіріса IDEA 2013», «Кубок Айтматова IDEA 2013», учасник міжнародної дебатної організації «IDEA».
Габшидзе Давід – фіналіст Літньої Дебатної школи 2014, кубку Корабелів у Миколаєві 2015, переможець брейку у Дніпропетровській Дебатній Лізі 2015.
Тетяна Соболєва – топ спікер турніру «Перший крок»2014, півфіналіст треку новачків ВДТ «Кубок Одеси 2014».
По закінченню заходу усі учасники отримали сертифікати.