Стартувала щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»!

У березні місяці в Запорізькій області стартувала щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене», організацію та проведення якої здійснюють КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Запорізької обласної ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.
09.04.2015 року у Міському палаці культури м.Бердянськ, в рамках акції відбувся І етап танцювального командного батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя», участь у якому взяли студенти Бердянського державного педагогічного університету.
До уваги конкурсної комісії було представлено шість команд БДПУ, виступи яких були присвячені пропаганді «Здорового способу життя»:

  • команда «Комп ` ютерний вірус XXI століття» — інститут психолого- педагогічної освіти та мистецтв;
  • команда «Фітнес клуб» — факультет фізико-математичної та технологічної освіти разом з інститутом філології та соціальної комунікації;
  • команда «Подаруй життя» — інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти;
  • команда «Алко-стоп» — факультет фізичного виховання;
  • команда «Бережи довкілля» — факультет комп` ютерних та енергозберігаючих технологій, факультет економіки та управління;
  • команда «Мойдодир» — соціального – гуманітарний факультет.

Усі команди показали високий рівень підготовки та майстерності. Блискучі номери від молоді БДПУ вразили своєю оригінальністю, емоційністю, самовираженням, актуальністю, артистизмом, хореографічними вміннями та можливостями.
Членам журі було досить складно обрати команду переможця, оскільки кожен колектив виклався на повну, полонивши серця усіх присутніх своєю щирістю, повнотою розуміння та розкриття обраної теми.
Але після ретельного обговорення, конкурсній комісії вдалося обрати трійку найкращих фіналістів Батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя» 2015:
ІІІ місце — команда «Алко-стоп» факультет фізичного виховання;
ІІ місце — команда «Подаруй життя» інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти;
І місце – команда «Комп ` ютерний вірус XXI століття» інститут психолого- педагогічної освіти та мистецтв.
На команду-переможця чекає ІІ – ий етап конкурсу, де серед найкращих команд університетів області будуть обрані переможці Танцювального командного батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя» 2015.