«Sport Star 2017»

П’ятого вересня у кінотеатрі ім. Довженко відбулася урочиста подiя нагородження найкращих спортсменів міста та області «Sport Star 2017», приурочена до дня фізичної культури та спорту. Цей захід, організаторами, якого виступила Обласна державна адміністрація, Запорізьке обласне відділення НОК України та КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР, був дебютним для нашого міста та області, тому і проводився з особливим шиком.

Спортсмени, тренери та працівники спортивної галузі регіону були справжніми зірками: на вході до концертної зали їх зустрічала червона доріжка, а у самому холі кінотеатру, як і має бути за всіма Голівудськими канонами, на них чекала юрба фотографів.

Не оскарами, а, буквально, зірковими статуетками знамениті запорожці нагороджували своїх колег за 14-ма різноманітними номінаціями, серед яких «Кращий тренер»,  «Прорив року», «Сильні духом», та інші. Немало уваги було приділено і вже іменитим спортсменам, з багаторічним стажем професійної діяльності та десятками перемог за плечима.

В цілому, цей захід зібрав у кіно-концертному залі ім. Довженко більше ста осіб. У планах місцевої влади міста Запоріжжя проводити його щорічно, аби популяризувати тему спорту та нагадувати спортсменам, що їх перемоги – це скарб для рідного краю.

І, звичайно, список переможців!

Кращий спортсмен року: Максим Долгов – заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду, неодноразовий переможець і призер чемпіонатів Європи, фіналіст Олімпійських ігор і чемпіон Європи 2017 року.

Краща спортсменка року: Людмила Бабак – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, чемпіонка світу, неодноразова чемпіонка України, чемпіонка Європи 2017 року.

Кращий тренер: Ірина Журавльова – заслужений тренер України, провідний тренер збірної команди України. Тренер чемпіона Європи Максима Долгова та срібної призерки чемпіонату Європи Вікторії Кесарь зі стрибків у воду.

Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту: Ігор Панайотов – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксінгу, дворазовий чемпіон світу 2016 року (версія ВТКА), 6-кратний чемпіон України.

Номінація «Сильні духом», найкращий спортсмен року: Марія Помазан – член штатної команди України серед спортсменів-інвалідів з легкої атлетики, заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу з легкої атлетики.

Номінація «Сильні духом», найкращий тренер року: Тамара Едішерашвілі – заслужений тренер України, старший тренер штатної команди України, особистий тренер ЗМСУ Марії Помазан.

Краща команда з ігрових видів спорту: жіноча команда з пляжного волейболу у складі майстрів спорту України Валентини Давідової та Євгенії Щіпкової. У сезоні 2016\2017 здобули другий комплект чемпіонату України. Вперше стали учасниками чемпіонату світу та Європи.

Легенда спорту: Леонід Ратнер – справжня легенда світового гандболу. Заслужений тренер України і СРСР, головний тренер жіночої збірної України, майстер спорту. Протягом багатьох років очолював молодіжну та юніорську команди СРСР. П’ять разів приводив молодіжну збірну СРСР до золотих нагород у світовій першості. У 2004 році на Олімпійських іграх в Афінах Леонід Ратнер здобув бронзові нагороди — це перша олімпійська медаль в ігрових видах спорту!

Кращий спортивний регіон: місто Мелітополь — одне з найбільш спортивних міст Запорізького регіону. Щорічно тут проводяться понад 100 міських спортивно-масових заходів, змагань з нагоди свят, знаменних подій. Протягом 2016 — 2017 років велика увага приділялась удосконаленню спортивної бази міста. Завдяки співпраці міської влади з Федерацією футболу України був обладнаний сучасний майданчик для міні-футболу, розпочато реконструкцію легкоатлетичного стадіону «Спартак». Цього року спільно з

Федерацією України з плавання розпочато роботу над розробкою проекту будівництва в місті водно-спортивного комплексу.

Сенсація 2017 року: Сергій Шевцов – майстер спорту України міжнародного класу з плавання, неодноразовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи, чотирикратний рекордсмен України, фіналіст чемпіонату світу 2017 року.

Краща спортивна організація: спортивний клуб АТ «Мотор Січ», яке крім головного призначення велику увагу приділяє сфері фізичної культури і спорту. Не кожне підприємство в нашій країні має такий масштабний спорткомплекс з 50-ти метровим басейном, де розвивається більше 20 видів спорту, серед яких пріоритетними є гандбол, плавання, стрибки у воду, тхеквондо, волейбол.

Кращий спортивний журналіст: Олена Назаренко – випускаючий редактор спортивної редакції Запорізької телерадіокомпанії «TV5», ведуча та журналіст програм «День. Спорт» та «Тиждень. Спорт», головний редактор інтернет– видання «ЗА! Спорт».

Номінація «Кращий спортсмен серед ветеранів»: Віталій Сиволап — професор медицини, багаторазовий чемпіон України, неодноразовий чемпіон і  призер чемпіонатів Європи з плавання брасом на дистанціях 50 100 і 200 метрів у категорії «Мастерс».

«Прорив року з ігрових видів спорту 2017»: Ганна Зарицька – заслужений майстер спорту України зі стритболу, срібний призер чемпіонату світу 2016 року, бронзовий призер чемпіонату світу 2017 року. Вихованка Бердянської школи баскетболу.

 

IMG_4710 IMG_4709 IMG_4708 IMG_4707 IMG_4706 IMG_4705 IMG_4704 IMG_4703 IMG_4702 IMG_4701 IMG_4700 IMG_4699 IMG_4698 IMG_4697 IMG_4696 IMG_4695 IMG_4694 IMG_4693 IMG_4692 IMG_4691-1 IMG_4691 IMG_4690 IMG_4689 IMG_4688 IMG_4687 IMG_4686 IMG_4685 IMG_4684 IMG_4683