Школа вожатської майстерності — 2021 стартувала!

Новий сезон нашого традиційного проєкту «Школа вожатської майстерності» розпочався! 24 лютого перше заняття відвідала 1 команда учасників. Також, продовжуючи тему першості, з початку року ця зустріч стала першою офлан-подією, організованою Центром молоді.

Загалом, за два тижні ми зібрали близько 130 учасників. До 15 березня вони займатимуться у трьох групах, одна з яких – онлайн. Формат Zoom-конференцій дозволив охопити не лише молодь Запорізької області, але й відповідальних дівчат та хлопців з різних куточків України. Всі вони протягом 3-ох тижнів дізнаються про:

  • нормативно-правові засади роботи у таборі
  • основи педагогіки та вікових, психологічних, фізіологічних особливостей дітей різного віку
  • педагогічні можливості гри та їх варіацій
  • а також особливості організації самоврядування в таборі.

Крім цього Сергій Куликовський, незмінний тренер ШВМ, влаштує учасникам ігрову майстерню. Квести, командні заняття, організація дозвілля – все це допоможе майбутнім вожатим не розгубитися на найвеселішій частині роботи та креативно проявити себе, чим заробити купу плюсиків у репутацію! Всі ці навички допоможуть їм проявити себе і у фінальній частині проєкту – заключному іспиті, який дасть можливість молоді отримати сертифікат, який засвідчить їхню готовність працювати у дитячих оздоровчих закладах у літній сезон. Зазначимо, що цей документ є вагомою перевагою перед майбутніми роботодавцями.

Чекайте на оновлення у наших соціальних мережах!

 

IMG_7129 IMG_7183 IMG_7157 IMG_7137 IMG_7141