Що? Де? Коли? виходить на фінішну пряму!

Вже втретє за сезон на Запорізькому публічному просторі грали команди любителів та знавців на черговому відкритому турнірі «Що? Де? Коли?». 29 серпня, у суботу, 17 команд зібралися під відкритим небом, аби зібрати якомога більше балів до турнірної таблиці. Кому це вдалося, розповідаємо далі!

Третя інтелектуальна битва стала вирішальною для багатьох команд-учасниць попередніх ігор. Бо ж віднині вони прямують до перемоги через перший та  другий та фінальну зустрічі. Тож, вже незабаром дізнаємося імена найкмітливіших! Із результатами останньої гри можна ознайомитись за посиланням.

Активний брейнштормінг сприяв підвищенню навичок командної роботи, а тому наша рекомендація: проводити їх у трудових та студентських колективах. Чому? Тому що це реальна можливість згуртувати єдиний колектив і виявити лідерські якості. Найдружніші команди дійсно показують кращі результати, адже у цьому суть гри – кожен може висловити свою думку на запитання ведучого, а інші підтримати його та розглянути пропонований варіант з усіх сторін. Такий лайфках від нас як наблизити команду до правильної відповіді! :)

Гра першого півфіналу, як і попередні, буде проводитися безкоштовно та відбудеться 12 вересня на Запорізькому публічному просторі. Аби не прогавити старт радимо слідкувати за нашими подіями у соціальних мережах.

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_0651 IMG_0669 IMG_0711 IMG_0558 IMG_0734 IMG_1108 IMG_0520 (1) IMG_0486 IMG_0511 IMG_9306 IMG_0478 IMG_0631