Сергій Притула змотивував молодь до активної громадянської позиції

4 квітня у Запорізькому обласному центрі молоді  школярі старших класів та студенти місцевих вишів поспілкувалися з популярним ведучим, автором першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» і просто цікавою людиною Сергієм Притулою. Запрошений гість відповідав на всі запитання, які цікавили аудиторію і більше того: привідкрив завісу інсайду українського шоу-бізнесу.

Протягом півтори години зустрічі у форматі інтерв’ю, учасники цікавилися як особистим життям ведучого, так і його роботою над численними медіа-проектами. Нагадаємо, що Сергій Притула був автором і співпродюсером скетч-шоу «Файна Юкрайна», ведучим ранкового шоу «Підйом»,  «КабріоЛіто», «Хто зверху?», «Страсті за Ревізором», «СуперІнтуїція» на Новому каналі, а також тричі проводив ефіри Українського Національного відбору на Євробачення (2017-2019 рр.). Аби справлятися з такою кількістю проектів потрібна неабияка витримка і він поділився власним секретом, який допомагає йому витримувати напружений графік роботи.  Кохання до близьких і власної справи, та надихаючий приклад успішних людей з його оточення – ті рушійні сили, які не дозволяють йому скласти руки і мотивують працювати надалі. Крім цього, учасникам зустрічі Сергій порадив як можна раніше, ще з університетської лави, пробувати себе у всіляких заняттях і на різнопланових роботах, аби після випуску мати досвід і розуміння того, чим ви хочете займатися надалі.

Також, ведучий розповів про власний момент усвідомлення того, що кожен з нас відповідальний за оточуючий світ і через те має бути свідомим громадянином, та розповів про свій досвід волонтерства, який розпочався у його житті задовго до того, як суспільство звернуло увагу на його важливість після початку війни на сході України. І до нинішнього часу, він допомагає тим, хто не отримує належної підтримки у різних куточках України. Учасники розкрили особистість шоумена з різних сторін і були приємно вражені його щирістю та співучасністю до всього, що відбувається у нинішніх реаліях.

За влаштовану зустріч дякуємо Student.zp.tv та Сергію Тунікову. Він вже підготував власне інтерв’ю із Сергієм Притулою для свого ютуб-каналу, тож слідкуйте за оновленнями, буде цікаво!

DSC_5413 DSC_5428 DSC_5455 DSC_5449 DSC_5482 DSC_5478 DSC_5459 DSC_5492