Розповіли містянам про новий громадський простір

Протягом липня команда Запорізького обласного центру молоді у різних районах міста презентувала проект громадського простору, що вже у серпні відкриється у парку на площі Фестивальній.

Почути і побачити перші напрацювання Zaporizhzhia Public Space, який незабаром з’явиться у сердці Запоріжжя, 30 липня та 1 серпня змогли жителі Комунарського та Олександрівського районів. Відвідувачі скверу Гагаріна та ТРК «Citymall» взяли участь у міні-концерті від молодого і талановитого виконавця Владислава Мартинова та автора і композитора Юрія Будніка. А також від першої особи змогли дізнатися про функціонування простору, поспілкувавшись із представниками Центру молоді та отримавши інформативні буклети про організацію майбутнього майданчику під відкритим небом. Ведучим обох презентацій став резидент гумористичного шоу ImproviZ Юрій Мурашковський.

Під час цих подій громадяни дізналися про нове місце відпочинку, знайомств, саморозвитку та сімейного дозвілля, які вже цього літа забезпечить їм Zaporizhzhia Public Space. Покладаємося на вашу небайдужість і  готовність власними силами зробити цей проект масштабним! Запрошуємо вас на наші найближчі події аби дізнатися більше та з користю провести час:

— 6 серпня, о 19:00 Панельну дискусію з урбаністики

— 7 серпня, о 19:00 Кінопоказ «Інший з «Челсі»: історія з Донецька»

— 8 серпня, о 16:00 Відкритий кубок Що? Де? Коли?

Вхід на ВСІ події вільний та безкоштовний!

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_1397 IMG_1502 IMG_1496 IMG_1511 IMG_1352 IMG_8617 IMG_8600 IMG_1365